< Tagasi

US Tenniseakadeemia

01. juunil toimub USTA Spordilaat, ühistreening ja kontsert!

18.05.2022

Lastekaitsepäeval 01.juunil toimub esmakordselt tennise kogukonnale mõeldud sporditoodete kirbukas. Laadale on kutsutud kauplema kõik huvilised oma seisma jäänud tennise- või spordiinventariga. Kui ka sinul on see huvi, anna endast märku kirjutades usta@usta.ee. Loodetavasti võetakse antud üleskutsest osa rohkearvuliselt.

US Tenniseakadeemia võtab hooaja pidulikumalt kokku. Laadaga samal ajal toimuvad tennisetreeningud asendame Nike Training Club ühistreeninguga, kuhu on oodatud ka lapsevanemad ning sõbrad ja tuttavad. Nike Training Club treening viivad läbi treenerid Aigi Kõiv, Keiu Pirnpuu ja Kadri-Liis Vähi. Lisaks korraldame erinevaid teatevõistlusi.

Muusikalist meelelahutust pakub GETTER JAANI.

Kohal on Sportland oma eripakkumistega, samuti SPORDIHOOLDUS enda tootevalikuga. Keha saab kinnitada The Rocket Street tänavatoiduga. Läbi on lubanud tulla ka Balbiino Jätsiabi. Laadale omaselt ei puudu ka heategevuslik õnneloos, mille tulud lähevad USTA ukrainlasest treeneri Alexi kodulinna toetuseks.

Laat toimub Tallinnas Forus Spordikeskus Tondi  tennise välisväljakute kõrval olevas parklas. Laat on avatud kellaaegadel 16-20.

Tule müüma – ostma,  trenni või lihtsalt laadamelu nautima!

Kõik postitused