< Tagasi

Golden Club

Esmaspäevast oleme taas avatud!

30.04.2021

Jõudsime üheskoos ära oodata parimad uudised – meie keskuste tegevus taaskäivitub! Alustuseks küll mitte maksimaalsetel tuuridel, aga vastutustundlikult, tasapisi, igaühe mõistiku panusega enda ja ümbritsevate inimeste tervisesse.

Siiras tänu, et vahepealsel ajal end hoidsid, et Sa meid ei unustanud, et tuled taas! Tahame pakkuda jätkuvalt parimat ja anname endast kõik, et tunneksid treeningutele naastes end hästi, turvaliselt ja hoituna.

Esmaspäevast, 3. maist on meie keskused (Tondi Tennisekeskus, Audentese tennisehall, Karulaugu Spordikeskus ja Golden Club fitnessklubid) taas avatud tavapärastel lahtiolekuaegadel ja treeningud saavad jätkuda sealt, kus pooleli jäid.

REKETIALAD

Siseväljakute püsiajad on alles ja kõik mängusõbrad on oodatud!

Paarismäng on jälle lubatud, kuid rangelt soovituslik on partnerite vahetusi mängu käigus vältida ning hoida kinni kõikidest muudest koroonaaja ning keskuse reeglitest. Üheskoos pingutades saame hoida keskused ka tulevikus avatuna!

Enne esimesele treeningule tulemist palun tutvu kindlasti värskendatud kodukordadega: tennis, sulgpall, squash.

Kui Sul tekkis küsimusi oma mänguaegade või arvelduste osas või Sa enam ei mäleta, millal ja kui sageli varasemalt treenisid, võta julgelt ühendust tennis@goldenclub.ee meiliaadressil ja rõõmsameelne kliendihaldur Mari-Liis tuletab Sulle kõik täpselt meelde.

Lahtiolekuajad:
Tondi Tennisekeskus E-R kell 7:00-23:00, L-P kell 9:00-21:00
Audentese tennisehall E-R kell 7:30-23:00, L-P kell 10:00-19:00
Nõmme Tennisekeskus E-P kell 10:00-20:00
Karulaugu Spordikeskus E-R kell 7:00-23:00, L-P kell 9:00-21:00

.

FITNESS

Treenida saab jõusaalis ning funktsionaaltreeningute aladel üksi või koos personaaltreeneriga. Rühmatreeningud toimuvad õues, vaata tunniplaani.

Kõik 11. märtsil peatatud lepingud aktiveeritakse automaatselt,  kuu- ja korrakaardid ning ettemaksupaketid pikenevad perioodi võrra, mil sportimisvõimalused olid katkestatud.

Kui tasusid märtsikuu arve

  • täies ulatuses, on Sul ettemaks 21 päeva eest ning tasaarveldame selle maikuu arvega.
  • perioodi 01.03 – 10.03 eest, tuleb maikuu arve 3.-31. mai eest.

Kui Sul on täpsustavaid küsimusi lepingute või arvelduste kohta, siis meie kliendihaldur Kristi aitab Sind rõõmuga fitness@goldenclub.ee.

Lahtiolekuajad:
Golden Club klubid on avatud E-R kell 7:00-23:00, L-P kell 9:00-21:00

Ootame Sind tagasi ja treenime koos vastutustundlikult.

Aitäh, et oled meiega!

Kõik postitused