< Tagasi

Golden Club

Esmaspäevast on kõik meie keskused avatud!

15.01.2021

Alates esmaspäevast, 18. jaanuarist on Harjumaal taas lubatud 1+1 tingimustel sportimine. Reketialadel on lubatud mängida vaid üksikmängu, jõusaalis saab treenida individuaalselt või treeneri juhendamisel. Piirangud ei puuduta täiskasvanute ja noorte koondiste liikmeid ja kandidaate.

Alates 28. detsembrist peatatud Golden Clubi lepingud aktiveeritakse ning kuu- ja korrakaarte pikendatakse perioodi võrra, mil sportimisvõimalused olid katkestatud.

Reketialade klubiliikmelisused on pikendatud 21 päeva võrra ning püsiaegadeks tehtud ettemaksud kajastuvad kliendi järgmistel arvetel.

Lisainfot lepingute ja arvelduste kohta annavad kliendihaldurid vastavalt fitness@goldenclub.ee ja tennis@goldenclub.ee e-posti aadressidel.

Keskuste avamisega kaasnevad lisatingimused:

  • Riietusruumides tuleb järgida 25% täituvusnõuet ja kinni pidada hajutamise põhimõtetest. Riietusruume kasuta äärmisel vajadusel vabade kappide olemasolul. Saunade kasutamine ei ole lubatud.
  • MASKI kandmise kohustus on keskuse kõikides avalikes ruumides, s.h riietusruumid. Maski ei pea kandma jõusaalis, duširuumis ja väljakutel.
  • Haigusnähtudega isikutel ei ole lubatud keskuses viibida.
  • Kõik isikud, kes ei osale treeningutel, peavad viivitamatult keskusest lahkuma. Sealhulgas ei tohi keskusesse jääda lapsevanemad, kes toovad lapsi trenni.

Sportlikku aastat!

Kõik postitused