< Tagasi

Golden Club

Liitu Egle Eller-Nabi FitBody Challenge’iga

27.08.2020

Hea vorm ja tervislik toitumine

Fitbody Challenge on vormiprojekt naisele, kellel on kindel eesmärk panna end proovile ning viia oma vorm täiesti uuele tasemele! Eesmärk on koos tiimi ja treeneritega süsteemselt ja eesmärgipäraselt treenida ning kujundada elustiil just selliselt, mis sobib hetke ajaliste võimaluste ning seatud eesmärgiga. Tehtud muudatused peaksid olema sellised, mis on järgitavad ka pikas perspektiivis. Kui pigem otsid mugavaid ja kiireid lahendusi, siis Fitbody Challenge pole antud hetkel õige valik Sulle. Kogu projekt on üles ehitatud maailmakuulsa treeneri Charles R Poliquini õpetustele ning treeningmeetoditele.

Projekti kestus on 12 nädalat, mille jooksul suunatakse osalejaid leidma teed tervikliku elustiili poole. Tähelepanu pööratakse nii toitumisele, treeningutele, kui elustiilile laiemalt. Treenitakse kord nädalas koos ja iga osaleja saab endale personaalse treeningplaani, mida ta täidab iseseisvalt. Treeningute arv nädalas on sõltuvuses seatud eesmärgiga ning osaleja ajaliste võimalustega. Treeningplaani ülesehitus lepitakse kokku esmasel kohtumisel ja on programmi jooksul muudetav.

Projekti koordineerivad IFBB Bikini-pro, toitumisnõustaja, fitness-coach ning erinevate fitness-raamatute autor Egle Eller-Nabi, litsentseeritud ja hinnatud personaaltreener ja fitness-instruktor Roman Gritsjanuk.

Programm eeldab varasemat jõusaali kogemust. Kui on jäänud pikem paus treeningutes, samas on olemas varasem jõusaali kogemus, siis treeningpaus pole takistuseks osalemisel. Kavade koostamisel arvestatakse osaleja hetke treenitust ja tervislikku seisundit. Juhul kui osaleja eelistab kodus treenimist, siis koostatakse kõik kavad vastavalt sellele. Kui piiratakse spordiklubides treenimist, jätkub programm online treeningute ja nõustamisega.

Programmi raames juhendatakse osalejaid oma soovitud vormi poole liikuma, selgitades eelnevalt välja reaalsed eesmärgid ning arvestades iga osaleja personaalset tausta ja treenitust. Projektis osalejad saavad  toitumis- ning liikumissoovitused. Eesmärk on suunata inimene iseseisvalt tegema valikuid toitumise osas nii, et see oleks jätkusuutlik ning kooskõlas eesmärgiga. Lisaks näidistoitumiskavale juhendatakse osalejaid ise oma toitumist kujundama nii, et projekti lõppedes tunneb ta end enesekindlalt oma valikuid tehes. Selleks on osalejatel lisaks toitumisjuhistele iganädalane tagasiside andmine ja 3 veebikohtumist toitumise teemal toitumisnõustajaga.

.

FITBODY CHALLENGE PROGRAMM SISALDAB:

  • sissejuhatav koolitus-seminar toitumisest, treenimisest ja eesmärkide seadmisest;
  • personaalne kohtumine, kehakoostise analüüs Metabolic Analytics meetodiga*, personaalsete eesmärkide seadmine;
  • toitumise analüüs, näidistoitumiskava, toitumisjuhised ja 3 veebikohtumist toitumisnõustamise teemal;
  • liikumistestid, treeningkava** ja liikumisplaani koostamine;
  • lihaskiu tüübi määramine***;
  • ühistreening 1 kord nädalas pühapäeviti kell 16.00;
  • iganädalane treeningute ning toitumise monitooring e-maili teel info@fitbody.ee;
  • kõik programmis osalejad on kinnises Facebook grupis kus kogu projekti jooksul vahetatakse infot, vastatakse küsimustele;
  • 12-nädalane sissepääs spordiklubisse Golden Club.

* Meetodi aluseks on keha rasvkoe mõõtmine 14 punktist ja tulemused lähevad vastavasse algoritmi, mille alusel kujundatakse ainevahetuse-hormonaalprofiil. See kuhu meie keha talletab enim rasva, annab hea pildi tervislikust seisukorrast. Need tulemused võimaldavad veelgi täpsemaid nõuandeid toitumise ja treeningute osas. Loe meetodi kohta lähemalt.

** Kavad baseeruvad maailmakuulsa treeneri Charles R. Poliquini meetoditel. Treeningkavade koostamisel arvestatakse osaleja liikumistestide tulemusi, treenitust, kehakoostist, eesmärki, ajalisi võimalusi. Osaleja plaani koostades arvestatakse lisaks ka Braverman testi tulemusi. Viimane selgitab neurotransmitter profiili mis mõjutab seda kuidas osaleja kohaneb kavadega ning mis tüüpi treeningud sobivad enim. Loe Braverman testi põhjal kavade koostamisest.

*** Testitakse, kas osalejal on pigem kiire, aeglane või keskmised lihaskiu tüüp domineerivaks. See selgitab, millistes korduste vahemikes on treeningud kõige tulemuslikumad. Selgitatakse, kas ülakeha lihastasakaal on vastavuses ning antakse nõuanded kuidas düsbalansi korral saavutada tasakaal.

Programm alustab 27. septembril.

Kuni 10.09.2020 on programmiga liitujatele soodushinnaks 580€ (maksumus kuus tuleb 193,33€).
Alates 11.09.2020 on hind 640€.

Golden Club klubiliikmel peatatakse Challenge’i programmi ajaks tavapaketi kuumaksed.

Osalejate arv on piiratud!

Registreerimiseks saada oma sooviavaldus aadressile fitness@goldenclub.ee.
Registreerimisel väljastatakse arve, mille tasumine garanteerib koha programmis.
Täpsem info Egle Nabilt info@fitbody.ee.

Kõik postitused