< Tagasi

Uudised

Golden Clubi tegevused eriolukorras

13.03.2020

Koroonaviiruse kiire leviku ning välja kuulutatud eriolukorra tingimustes anname teada, et Golden Club fitnessklubid jätkavad hetkel oma tegevust. Järgime Terviseameti soovitusi ja hindame olukorda igapäevaselt ning loodame iga külastaja vastutustundlikule käitumisele.

Oleme suurendanud desinfitseerimisvahendite arvu spordikeskustes ning kutsume teid üles puhastama treeningute ajal ja järgselt nii treeningvahendeid kui ka enda käsi. Pöörame senisest veelgi rohkem tähelepanu koristusele ning desinfitseerimisele meie keskustes, kus kasutatakse kontaktpindade, lettide ning treeningvahendite puhastusel spetsiaalseid vahendeid.

Vaatame üle rühmatreeningute plaani, vähendame treeningute ja seal osalejate arvu ning soovitame treenida individuaalse treeningkava alusel.

Alates 16. märtsist sulgeme mängutoad kõikides keskustes.

NB! Haigussümptomite ilmnemisel või pärast saabumist välismaistest riskipiirkondadest palume spordirajatistes 14 päeva vältel mitte viibida. Juhul kui teil peaks esinema haigussümptomite ilmnemist nagu köha, palavik ja hingamisraskused palun võtke viivitamatult ühendust oma perearstiga, küsige nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 või vajadusel kutsuge kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.

Küsimuste tekkimisel palume ühendust võtta meie kliendihalduriga e-posti fitness@goldenclub.ee vahendusel.

Kui tekib vajadus rakendada rangemaid meetmeid, anname sellest teada esimesel võimalusel.

 

Positiivset mõtlemist ning hoidke enda ja oma lähedaste tervist!

Kõik postitused