< Tagasi

Tennis

GP by Beefeater VIII hooaja Masters

06.09.2021

Saime klubitennise VIII hooajale väärika joone alla! GP by Beefeater Mastersil selgus Mastersi võitja ja VIIInda hooaja üldvõitja.

Augusti lõpus, veidi sombusel suvepäeval, leidis kõik eelmainitu aset Forus Spordikeskuse siseväljakutel. Oli tasavägiseid ja ärevaid tenniselahinguid, fair play’d ja rohkelt elurõõmu. Kõik kes osalesid, said naha märjaks ja suu gin-iseks.

Mastersil osalesid Martin, Risto, Ardi, Indrek, Tiina, Gunnar, Peeter, Olga.
Mastersi võitis Indrek Sepp.
VIII hooaja üldvõitja on Martin Kivirähk.

Hooaja viimase turniiri korraldamisele panid õla alla ja katsid auhinnalaua:
suurtoetaja Pernod Ricard Estonia
lisaks Saku Õlletehas, Avallone, Liviko, Tennisest, Sportland Tennis, Mobec, Inbank, Kama, Vasula Viljad, Lumiorav, Golden Club.
Aitäh teile!

2020-2021 hooaeg oli meeldejääv ja eriline – veetsime selle nii vanade kui uute sõprade seltsis! Oli rohkelt tennist, seltskondlikke analüüsivoore, kelmikaid osalejaid ja heldeid toetajaid.
Suur suur tänu kõigile kes osalesid, kes auhinnalauda katsid, kes tennist armastavad!
Suur tänu peakohtunik Villule!

Läbi terve pika hooaja on meie klubitennisiste rõõmustanud sellised toredad koostööpartnerid: Pernod Ricard Estonia, Saku Õlletehas, Avallone, Liviko, Tennisest, Sportland Tennis, Mobec, Inbank, Kama, Vasula Viljad, Golden Club, GKR Brands, Tervisepüramiid, Curaprox Eesti, Liviko ja Nautimus, Nike Esinduskauplused, ELKE, Fazer, Jaana Helm, Ott Kiivikas, KA:MA.

Kohtumiseni juba IX hooajal!
Avapauk 24. septembril. Regamine avatakse nagu ikka 1 nädal varem meie kodulehel. Jälgi infot Facebookis!

Kõik postitused