Kersti Murumägi

Klubid

Rühmatreeningud

  • Vinyasa Yoga

Olles päris pikalt treenerina tegutsenud, olen jõudnud proovida nii mõndagi erinevat, kuid viimased 6 aastat on sidunud mind üha tihedamalt just jooga külge.

Oma esimesel joogakoolitusel (Yin jooga 100 h) toimus minuga nagu uuesti sünd, silmad avanesid ja kõik sai kuidagi selgeks. Toimus mingi ära tundmine, koju jõudmine ja Yinist sai minu suur armastus, mis kestab tänaseni. Lisaks sellele olen õppinud 200 h Vinyasa joogat ning täiendanud ennast erinevatel joogakoolitustel nii palju kui võimalik, sest nagu ikka, mida rohkem sa õpid, seda enam jõuad arusaamisele kui vähe sa tegelikult asjadest tead.

Beebiga kodus olemine oli mõnus paus, kuid ma väga ootan taas tundide juhendamist, inimestega kohtumist, koos hingamist, loomist. Kõige tähtsamaks pean ma ise liikumise osas mitmekülgsust. Mulle endale meeldib nii joosta kui joogatada, nii füüsilised ja tugevad tunnid kui tasakaalustavad ja rahulikud praktikad. Jooga puhul ongi mõnus see, et matil õpime tundma paremini iseennast, õpime tunnetama, mida meie kehad vajavad ning kuidas ennast nii füüsiliselt kui emotsionaalselt tervena hoida.

Kersti Murumägi

Kersti Murumägi