Kirke Kirt

Rühmatreeningud

  • Ringtreening
  • Rock'n'Core
  • TotalBody

Kvalifikatsioon

  • Kulturismi- ja fitnessitreener EKR3
  • Aeroobika- ja rühmatreener EKR3

Minu süda kuulub spordile! Armastus spordi vastu on saatnud mind kogu elu ja olen sellega väikesest saati tegelenud. Kergejõustikku tegin 8 aastat. Tegelesin kuulitõukamise ja kettaheitmisega, kus olen ka mitmekordne Eesti meister. Tänu kergejõustikule olen saanud käia laagrites ja treenida koos maailma tippudega. Kuulitõuge ja kettaheide nõudis palju treenimist jõusaalis ja tänu sellele armastan jõusaalis treenimist.

Tänu spordile olen kaotanud pool enda kehakaalust. Peale suurt kaalukaotust hakkas mulle huvi pakkuma bikiinifitness ja nii alustasin treenimist bikiinifitnessi võistlusteks. Nüüdseks olen tegelenud fitnessiga 7 aastat. Jõusaal on minu jaoks nagu teine kodu. Olen ise teinud enda elus väga suure muutuse ja tahan oma kogemusi jagada ka klientidega.

Treeningutes lähtun kliendi tervislikust seisundist, hetkelisest vormist ja reaalsetest eesmärkides. Tahan, et minu treenitav tunneb minuga trenni tehes end enesekindlalt ja hästi. Mul on suur soov süstida enda klientidele armastust jõusaali vastu ja suunata neid tervisliku elustiili poole.

Tule treenime koos ja viime sinu unistused täide!

Kirke Kirt
"Fight for your goals! Keep a positive mindset and enjoy!"

Kirke Kirt