Mailiis Tammeveski

Klubid

Rühmatreeningud

  • FitZen

Kvalifikatsioon

  • Personaaltreener EKR4
  • Kulturismi- ja fitnessitreener EKR3
  • Annely Sootsi Tervisekool – toitumisnõustaja
  • Trainer4You personaaltreeneri litsents
  • Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži tervisejuhi õppekava toitumise ja liikumise õppejõud
  • Eesti Motiveeriva Intervjueerimise ja Treeningu Assotsiatsiooni ning Eesti Toitumisnõustajate Ühenduse liige

Tervisevaldkonnas olen töötanud aastast 2004, mil alustasin rühmatreeningute juhendajana ning järjepideva enesearendamisega vastavatel teemadel. Aastast 2014 olen rahvusvaheliselt litsentseeritud personaaltreener, Euroopa kvalifikatsiooniraamistiku tase 5 toitumisnõustaja, hiljuti läbisin ka sama taseme personaaltreeneri koolituse ning oman kulturismi ja fitnessitreeneri taset 3.

Olen aastate jooksul läbinud suurel hulgal erinevaid toitumis- ja liikumisalaseid koolitusi ning tänaseks naudin ka ise koolitamist. Olen Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži toitumise ja liikumise õppejõud, samuti käin koolides rääkimas nii söömisest kui liikumisest erinevatele vanuserühmadele erinevate vaatenurkade alt – tervislikkus, suhkrute tarbimine, sport + söömine jne. 2022. aasta kevadel tunnustati mind Läänemaa aasta tervisedendaja tiitliga.

Olen õpihimuline ja uudishimulik, mistõttu pean end elukestvaks õppijaks. Mulle meeldib küsida nii iseendalt kui teistelt: “Miks? Miks on nii nagu on?”. See uudishimu on innustanud mind ikka ja jälle õppima, uurima, leidma vastuseid. Lisaks treeneri- ja toitumisnõustaja kutsele oman haridusteaduse magistrikraadi ning ülikoolis tudengitele toitumise ja liikumise teemade õpetamine tagab mulle järjepideva kursisolemise värskete teadusallikatega. Tänapäeva elu on ääretult põnev, sest teaduse abil saame selgitada, põhjendada ja leida vastuseid paljudele inimkeha ja selle toimimist puudutavatele küsimustele. Nendele teadmistele tuginedes on meil võimalus käituda terviseteadlikumalt ja oma keha säästvamalt kui kunagi varem.

Mailiis Tammeveski
"Õnn on eluviis!"

Mailiis Tammeveski