Olivia Hermlin

Rühmatreeningud

  • Ringtreening

Mul on alati olnud uudishimu  uute väljakutsete vastu ja seda eriti spordis – katsetada piire, avastada endas uusi tugevusi, märgata nõrkuseid. Olen õppinud, et iga spordiala pakub nii meelerahu kui ka adrenaliini.

Enne bikiinifitnessi tegelesin võistlustasemel ujumise ja ratsaspordiga. 2018. aastal soovisin end panna proovile, tunda suuremat elevust ja proovida midagi uut.  Võib öelda, et fitnessiga tegelemisega algaski minu kui treeneri teekond.

Olen kogenud jõusaalitreeningu sügavamat tähendust tehes sporti võistlustasemel. Aastal 2021 võistlesin nii Eesti, Sandinaavia kui ka maailmameistrivõistluste lavalaudadel ning tõin koju enda kategoorias auhinnalisi kohti. Võistustasemel jõutreening on üks asi, kuid järjepidev treening jõusaalis on hoopis midagi muud. Jõutreeningud käivad käsikäes paljude spordialadega, tänu millele saab toetada soorituse stabiilsust, tehnikat ja jõudu. Tänu fitnessile on mul tugev füüsiline põhi, et vabal ajal mängida lisaks tennist või käia kena ilmaga looduses jooksmas või taliujumises.

Läbisin aastal 2022 kulturismi- ja fitnesstreeneri EKR3 ja EKR4 koolitused. Bikiinifitnessi sportlasena oman pikemaaegset kogemust jõu- ja ringtreeningutes ning tean, milline töö ja distsipliin peitub treeningut toetava toitumise taga ning kui suurt rolli mängib selles ka treeneri toetus. Kannatlikkust, rahu ja meelekindlust on minus kuhjaga – töötan õpetajana pisikeses eralasteaias 1.5 kuni 7aastastele lastele.

Tänaseks olen leidnud ala, mis süstib südamesse siirad emotsioonid, kehale kestva arengu ja vaimule väljakutseid. Neid harjumusi ja tundeid tahan jagada ka inimestega, kellel on eesmärk ning tahe seda ellu viia. Olen kahe jala ja kahe käega igati Su teekonnale toeks, ükstapuha on Sinu eesmärk suurem või väiksem, aitan seda sul saavutada ja kui vaja, siis ka sinu piire nihutada.

Olivia Hermlin