Teele Triinu Jäär

Rühmatreeningud

  • Core&Tone
  • Vinyasa Yoga
  • Yin Yoga

Kvalifikatsioon

  • 200h Yoga Alliance õpetajakoolitus (Vinyasa Flow)

Meie keha on mõeldud liikumiseks. Iga päev kui liigutad oma keha, näitad armastust iseenda vastu. Kasvõi 15 minutit liikumist päevas on kingitus endale.  Ma armastan oma keha liigutamist, olgu selleks siis jooga, lihastreening või väike jalutuskäik. Minu juhendatud trennid on huvitavad, energilised ja omanäolised, peale treeningut tunned, et lihased on rohkem toonuses ja keha on energiat täis. Minu tundides soovin, et saaksid anda enda maksimumi ja tunda end hästi. Ei ole oluline mida teised teevad, on vaid tähtis mida sina teed!

Joogat hakkasin praktiseerima 2016. aastal ning tundsin kohe, et see praktika on täpselt minule. Kuigi ma ei mõistnud kohe joogat sügavuti, hakkasin sellega tegelema igapäevaselt. Jooga teekonna leidmine on olnud minu jaoks maailma muutev kogemus, just Vinyasa jooga oli see joogastiil mis mind koheselt kõnetas. Jooga õpetas mulle olema rohkem hetkes, ennast armastama, aktsepteerima sellisena nagu ma olen ja kuulama oma keha. Jooga on minu jaoks treening kehale ja vaimule.

Olen lõpetanud Vinyasa Flow õpetajate 200-tunnise koolituse ning olen tunnustatud rahvusvahelise Yoga Alliance õpetajate sertifikaadiga. Lisaks joogale olen omandanud ka toitumisnõustamise sertifikaadi, et pakkuda endale ja oma klientidele võimalust jõuda oma eesmärkidele lähemale ning hoida oma keha alati võimekuse tipus.

Voolavus, energilisus ja jõulisus on märksõnad, mida minu juhendatud joogatundides kohtate.

"You don’t learn to walk by following rules. You learn by doing, and by falling over."

Teele Triinu Jäär