< Tagasi

Tennis

Jacob’s Creek GP VII ja Nautimus II hooaja Masters´i tulemused

27.08.2020

VII Jacob’s Creek GP ja II Nautimuse hooaeg sai väärika punkti juuli lõpus toimunud ühisel masters turniiril Tondi Tennisekeskuse välisväljakutel. Ilm oli super, osalejad heatujulised ja parimas vormis.
Mastersil osalesid Risto Bernstein, Martin Kivirähk, Tanel Vaikma, Gunnar Marandi, Ardi Freiberg, Evo Siht, Külli Värnik, Kaidi Reiljan-Sihvart. Veenva ülekaaluga võitis Mastes turniiri Risto Bernstein, teisele kohale tuli Martin Kivirähk ja kolmandale Tanel Vaikma.

VII hooaja Jacobsi üldvõitjaks tuli juba mitmendat aastat järjest Martin Kivirähk, Nautimuse II hooaja üldvõitja oli Ardi Freiberg.

Maani kummardused suurtoetajale Pernod Ricard Estonia ja Liviko, kelle panus auhinnalaua katmisel ja turniiridejärgsel analüüsivoorul on olnud märkimisväärne. Vinge, kui on nii ustavaid ja väärikaid toetajaid!

Suured tänud kõikidele teistele toetajatele – Saku Õlletehas, MOBEC, Fazer Eesti, SPORTLAND TENNIS, Nike Esinduskauplused, Tradehouse Ilukaubamaja, Wienerberger Eesti, Curaprox Eesti, Vichy Vitamin, Australian Gold Estonia, Mari Telk, Mantis, Kontoripood.
Tänud peakohtunik Villule ja Mastersi kohtunik Matile.
Tänud Tondi Tennisekeskusele, Karulaugu Spordikeskusele ja Golden Clubile.

Kohtumiseni juba septembris, et lükata käima järgmine meeleolukas ja sportlik klubitennise hooaeg! Ja jätkuvalt kehtib reegel – eelisjärjekorras pääsevad etappidele osalema Golden Club Tennis (GCT) klubiliikmed. GCT paketi kohta saad lisainfot SIIT.

Kõik postitused