< Tagasi

Tennis

Alates 11.03 on keskused ajutiselt suletud

10.03.2021

Seoses Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud täiendavate piirangutega sulgeme ajutiselt alates 11. märtsist 2021 sportlikeks tegevusteks ja treeninguteks oma keskused – Tondi Tennisekeskus, Audentese tennisehall, Karulaugu Spordikeskus, Nõmme Tennisekeskus, Golden Club Tondi, Rotermanni ja Viimsi klubid.

.

Tondi Tennisekeskuses jätkavad tegevust Innomedica ravi- ja uuringukeskus, Šivaya massaažisalong ning Reval Cafe (kaasamüük).

Treeninguid on lubatud läbi viia ainult professionaalsetel sportlastel, rahvuskoondise liikmetel ja koondise kandidaatidel. Kõik nimetatud sportlased on alaliitude poolt kinnitatud ja saavad Tondi Tennisekeskuses piirangute perioodil treenida vastavalt spordialaliitudelt meile laekunud nimekirjadele.

Keskus on avatud E-R 9:00-19:00 ja L-P 11:00-16:00.
Lisainfo 687 82 92 või tondi@goldenclub.ee

.

Karulaugu Spordikeskuses jätkavad tegevust Ilusalong Elegance, Spordimeditsiini SA, Füsioteraapia Kliinik ja Viimsi Teraapiakeskus.

Jõusaali on treenima lubatud ainult professionaalsed sportlased, rahvuskoondise liikmed ja koondise kandidaadid. Kõik nimetatud sportlased on alaliitude poolt kinnitatud ja saavad Golden Club Viimsi jõusaalis piirangute perioodil treenida vastavalt spordialaliitudelt meile laekunud nimekirjadele.

Varikatuse all paiknevad tennise väliväljakud on avatud. Lisainfo

Keskus on avatud E-R 9:00-20:00 ja L-P 10:00-16:00.
Lisainfo 680 68 66 või viimsi@goldenclub.ee

.

Keskuste sulgemise ajaks peatame klientide lepingud ning arvestame tehtud ettemaksu treeningute jätkamisel pärast olukorra normaliseerumist riigis ning keskuste avamist. Lepingutega seotud küsimuste korral palume ühendust võtta kliendihalduriga vastavalt fitness@goldenclub.ee või tennis@goldenclub.ee

Püsi sportlik ja väldi kontakte, nii saame kiiremini spordisaali tagasi!

Kõik postitused