< Tagasi

Tennis

Meie keskustel on uus nimi – FORUS Spordikeskus

05.05.2021

Jätkusuutlikkuse tagamiseks on oluline areng nii indiviidi, meeskonna kui ka ettevõtte tasandil. Ka meie oleme pidevas arengus, pakkumaks üha mitmekülgsemat ja kvaliteetsemat teenust. Meil on rõõm teatada muutusest, mis usutavasti pakub lisaväärtust ka meie kliendile. Alates tänasest kannavad Tondi Tennisekeskus ja Karulaugu Spordikeskus nime Forus Spordikeskus.

Forus on bränd, mis tuli Eesti turule mõned kuud tagasi. Seda kaubamärki kannavad meiega samasse gruppi kuuluvad turva- ja haldusteenust pakkuvad ettevõtted FORUS Security ja FORUS Haldus. Me omame sarnaseid väärtusi, keskendudes klientidele, koostööle ning arengule. Ühiselt usume, et Foruse bränd saab läbi erinevate teenusvaldkondade eestimaalaste jaoks omaseks ja turvaliseks, kvaliteedi ning hoolivuse märgiks.

FORUS Spordikeskus nime kannavad edaspidi hooned, milles pakume sportimise ja vaba aja veetmise võimalusi Tondil ja Viimsis. Sisuline tegevus fitnessklubi ning reketialade klubilise liikumise näol jääb endiselt Golden Club kaubamärgi alla. Ühtlasi jäävad samaks meie kodulehekülg (www.goldenclub.ee), e-posti aadressid (sh kliendihaldurite kontaktid fitness@goldenclub.ee ja tennis@goldenclub.ee) ning juriidilise keha nimi (OÜ Tondi Tennisekeskus).

Aitäh, et oled meiega!

Kõik postitused