< Tagasi

Golden Club

Merko Cup Tondi Tennisekeskuses

28.07.2020

Homme ja ülehomme, 29-30.07 toimub Tondi Tennisekeskuse siseväljakutel Merko Cup, kus omavahel võtavad mõõtu Eesti ja Läti tipptennisistid ning peavad maha rea võistlusmänge.

Seoses suurvõistlusega, kuhu on oodata ligikaudu 1500 pealtvaatajat, on Tondi Tennisekeskuses alanud ettevalmistustööd, et tagada pealtvaatajatele ja mängijatele mugavad tingimused. Võistlused ja ettevalmistused puudutavad peamiselt tenniseväljakute ala, kuid pealtvaatajad toovad rohkem liikumist ja saginat ka fuajeesse ning teistesse üldkasutatavatesse ruumidesse.

Jõusaalis treenimist võistlus kuidagi ei sega. Kõik rühmatreeningud toimuvad plaanipäraselt, aga võib esineda muudatusi saalide osas. Orhidee ja Lavendli saalis toimuvad treeningud on tõstetud kas Lootose või Liilia saali.

Võistluspäevadel on autoliiklus keskuse ümber viidasiltide ja parkimiskorraldajate abiga koordineeritud. Keskuse külastajatele võimaldatakse autoga ligipääs ja parkimine toimub hoovipoolsel alal. Kui aga oled otsustanud tulla võistlusi vaatama, soovitame saabuda ühistranspordiga.

Vabandame tekkida võivate ebamugavuste pärast!

Kõik postitused