< Tagasi
Treener soovitab

Treener soovitab

Miks treenida personaaltreeneri käe all?

04.11.2020

Golden Clubi personaaltreener Laura Luhari selgitab, miks on mõistlik oma treeningutesse personaaltreener kaasata.

Personaaltreening sobib kõigile – algajale, edasijõudnule, mehele, naisele, noorele, vanale. Tund aega pühendub treener personaalselt Sinule, et jõuaksid selleni, mida soovid. Personaaltreeningus lähtutakse kliendi taustast, tervisest ja soovidest. Mida annab Sinule treenimine koos personaaltreeneriga?

MOTIVATSIOON

Kõigil võib esineda motivatsioonilangust. Siiski esineb seda vähem treeneriga koos treenides. Sa tead alati, et keegi ootab Sind ja pühendab selle tund aega personaalselt Sulle, et täita Sinu eesmärgid.

OHUTU JA ÕIGE TEHNIKA

Ohutu treening saab alguse õigest tehnikast, mida on kõige parem õppida personaaltreeneri käe all. Aeg-ajalt vajavad tehnika lihvimist kõik – ka edasijõudnud – sisse võib olla harjunud vale liikumismuster, mida ise ei pane tähele.

ENESEKINDLUS

Kui Sa ei ole varasemalt jõusaali treeningute ja varustusega kokku puutunud, võivad esimesed korrad üksi jõusaalis olla hirmutavad. Personaaltreeneriga treenides võid tunda end enesekindlalt ja julgelt.

TERAPEUDI EEST

Personaaltreenerid on treenerid, toitumisnõustajad, psühholoogid. Saad soovi korral oma mõtteid-muresid arutada ja olla kindel, et see kõik on konfidentsiaalne.

UUED HARJUTUSTE IDEED

Võib-olla tunned, et oled jäänud kinni vanade harjutuste rutiini ja sooviksid teha midagi uut ja põnevat? Räägi oma eesmärgist treeneriga, kes aitab Sind uute harjutuste genereerimisel ja sooritamisel.

PAREM KUI PEEGEL

Kõrvalt vaataja silm on mitmeid kordi tõhusam kui peeglist enda jälgimine. Treener näeb Sind 360° igast nurgast ning on Sinu jaoks juhendav abimees.

PAREM PINGUTUS

Tihti annavad inimesed iseseisvalt treenides harjutust sooritades ja raskeks minnes varem alla kui treeneriga koos treenides. Seega areng toimib tänu sellele tunduvalt kiiremini.

Vaata Tondi, Rotermanni ja Viimsi personaaltreenereid.

Kõik postitused