< Tagasi

Uudised

Nädalavahetusel avatakse uued squashiväljakud rahvusvahelise turniiriga

08.09.2016

Eeloleval nädalavahetusel, 10.-11. septembril peetakse Tallinnas Tere Tennisekeskuses Eesti Squashiföderatsiooni 2016/17 hooaja avaturniir. Meeste esiliiga turniir on ühtlasi ühendatud rahvusvahelise turniiriga Green Life Open 2016, mis kuulub PSA (Professional Squash Association) edetabelivõistluste hulka ning osavõtjad teenivad ka maailma rankingupunkte.

Pidulik uute squashiväljakute avamine leiab aset laupäeval, 10. septembril kell 14.

Eesti Squashiföderatsioonil on väga hea meel, et Tere Tennisekeskuses on nüüd avatud esimesed sertifitseeritud väljakud, mille avaturniir on ülalnimetatud võistlus. „Oleme seda oodanud ligi 20 aastat, et ka Eestis oleks sertifitseeritud väljakud, mis võimaldavad siia tuua mitte ainult rahvusvahelisi turniire, vaid ka tiitlivõistlusi. See võimalus lisab huvi ala vastu ning aitab omakorda tõsta Eesti mängijate taset,“ sõnas Eesti Squashiföderatsiooni peasekretär Aliis Allas.

Võistlus algab laupäeval kell 11, kui toimub tervikuna meeste II liiga võistlus ja rahvusvahelise turniiriga ühendatud esiliiga avapäev. Kokku on rahvusvahelisel turniiril 16 ja II liigas 20 mängijat. Järgneb väljakute ametlik avamine ja siis jätkub turniir arvatavalt kella 20-ni õhtul.

Pühapäeval algavad mängud kell 10, tervikuna toimub naiste rahvusvaheline turniir, kus kokku osaleb 14 squashimängijat. Jätkub meeste rahvusvaheline turniir. Kulminatsioon leiab aset kell 16, kui peetakse mõlema turniiri finaalid. Loodame, et see turniir annab Eesti tugevamatele mängijatele suurepärase võimaluse end proovile panna PSA profimängijate vastu ja pakub pealtvaatajaile põnevust. Huvilistel on võimalus jälgida turniiri platsideesiselt tribüünilt. Sissepääs võistlustele on tasuta.

Lisainfo:

Eesti Squashiföderatsioon

Aliis Allas, peasekretär, tel. +372 52 12 271

aliis@squash.ee

 

Tere Tennisekeskus

Marek Kaleta, juhataja, tel. +372 50 12 567

marek@teretennis.ee

 

Kõik postitused