< Tagasi

Tennis

Neljapäeval algab Tondi Tennisekeskuses Alexela Masters

12.11.2019

Tondi Tennisekeskuses toimub neljapäevast pühapäevani traditsiooniline aastalõputurniir Alexela Masters. Möödunud aastal võidutsesid Vladimir Ivanov ja Valeria Gorlatš.

Võistlustulle asuvad kuus meest ja kuus naist. Ivanov tiitlit kaitsmas pole, sest osaleb ITF turniiril Tšehhis. 1000€ auhinnaraha ja 500€ Alexela energia nimel võistlevad Daniil Glinka, Karl Kiur Saar, Carl Bret Parko, Oskar Irdoja, Kevin Suvi ja Aleksander Georg Mändma. Samasugune auhinnafond on ka naistel. Naistest osalevad Elena Malõgina, Lissi Kubre, Helena Narmont, Maria Lota Kaul, Anet Angelika Koskel ja tiitlikaitsja Valeria Gorlatš. Kes kellega kohtub, selgub homme tenniseliidu pressihommikul, kui loositakse alagrupid.

Neljapäeval alustatakse alagrupimängudega. Kell 11 on kavas naiste mängud ja pärast seda (mitte enne kl 12) alustavad mehed. Õhtused mängud algavad naistel kell 17 ja meestel mitte enne kella 18. Reedel algab võistluspäev kell 13. Laupäeval kell 10:30 mängitakse paralleelselt kahel väljakul finaalid.

Tulge Tondi Tennisekeskusesse meie tennisetippudele kaasa elama! Pealtvaatajaid kostitab Alexela oma uudistoodete Muffikutega ja Jura pakub maitsvat kohvi. Publikule on korraldatud ka ennustusvõistlus, kus tuleb ära arvata mängude võitjad. Õiged vastused lähevad loosirattasse ja laupäeval finaali lõppedes saab üks õnnelik tennisesõber Alexelalt 50€ eest energiat.

Reedel algaval noorte turniiril on võistlemas iga vanuserühma kaheksa parimat. Noorte Mastersi võitjad selguvad pühapäeval.

Kõik postitused