< Tagasi
Treener soovitab

Treener soovitab

Personaaltreener Monica Lauri: Mis on holistika?

26.07.2019

Täna on rahvusvaheline holistilise teraapia päev! Selle puhul palusime meie personaaltreeneril, toitumisnõustajal ja holistilise regressiooni terapeudil Monica Lauril seletada, mis see holistika täpsemalt on.

Holistiline maailmapilt lähtub kvantfüüsikast – kõik on omavahel tihedas seoses. Nii on ka inimesega – Sinu mõtted, tunded, füüsiline keha, hing ja vaim on omavahel tihedas seoses. Saades teadlikuks sellest, kes sa oled ja mida sa soovid, on Sul võimalik elada heaolus ja õnnetundes. Midagi ei ole teha – välismaailm peegeldab Sulle vaid seda, mis on sinu sees. Tahad muuta seda, mis on Sinu ümber, muuda iseennast.

Holistilisi teraapialiike on erinevaid, kuid üldjoontes on nende õpetused ja mõju samad. Mina holistilise regressiooni terapeudina näen, kuidas holistiline rännak aitab inimesel sisemaailma uurides kiiresti iseendani jõuda. Jõuad selgusele, missuguseid oskusi sa vajad, et juhtida oma elu mitte lihtsalt “normaalse elu” vaid parima “optimaalse elu” suunas. Inimese jaoks on olulised nii minevik, olevik kui ka tulevik, õnnelik inimene tunneb ennast hästi kõigis kolmes ajas. Mineviku läbitöötamisel õpid ära vajalikud õppetunnid ja lased minna kõigel, mida Sa enam ei vaja. Oskus elada olevikuhetkes lubab Sul elada juba täna õnnetundes. Tulevikuplaane tehes usaldad ja ei muretse asjade pärast, mida veel ei ole. Olevikku võivad kergesti segada minevikus toimunud olukorrad, kuna enamuse psühholoogiliste probleemide põhjused asuvad minevikus toimunud konfliktisituatsioonides. Holistiline regressiooniteraaapia aitab Sul üles leida probleemide algpõhjused minevikus ja vabaneda mustritest, mis takistavad Sul täna olemast tasakaalus. Luues ühenduse oma nn Kõrgema Minaga ehk intuitsiooniga, saad tarkuse, inspiratsiooni ja armastuse jõu luua õnnelik tulevik.

Olles avatud ja valmis võtma teadlikult vastutust iseenda elu eest, lood enda jaoks maailma, mis lubab Sul inimesena kogeda rõõmu, õnnetunnet, küllust ja kergust.

Kõik postitused