Personaaltreenerid

Arne Arro
arne@goldenclub.ee
Telefon: 5621 5304
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Betti Trei
bettinigul@icloud.com
Telefon: 5349 4989
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Daniel Novikov
dan.now@hotmail.com
Telefon: 5560 0033
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Egle Org
egle.org@gmail.com
Telefon: 529 4546

Hannes Haav
hanneshaav@gmail.com
Telefon: 5834 7580
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Ivar Mikk
ivar.mikk@gmail.com
Telefon: 5662 0963

Janika Koch-Mäe

Janika Koch-Mäe
janika@sinutreener.ee
Telefon: 522 3046
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Kaarel Jõeväli
kaareljoevali@gmail.com
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Kadi Hunt
huntkadi@gmail.com
Telefon: 5597 3966
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Katrin Pärt
katrin.part@gmail.com
Telefon: 525 0234

Kirke Kirt

Kirke Kirt
kirke_kirt3@hotmail.com
Telefon: 525 1107
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Kreete Suvi
kreete.suvi@gmail.com
Telefon: 5598 5413

Kristi Roosimägi
info@kristiroosimagi.com
Paketisisene personaaltreening

Laura Luhari
laura.luhari@gmail.com
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Marcus Lauri
marcus@tervisetreener.ee
Telefon: 5884 4883
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Martin Pukspuu
martin.pukspuu@gmail.com
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Monica Lauri
monica@tervisetreener.ee
Telefon: 513 8867
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Pille-Riin Toomsalu

Pille-Riin Toomsalu
prtoomsalu@gmail.com
Telefon: 5358 5993
Paketisisene personaaltreening

Rasmus Juhanson

Rasmus Juhanson
rasmusjuhanson@hotmail.com
Telefon: 5346 5702
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Reiko Urbla
reiko.urbla@gmail.com
Telefon: 5373 7050
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Susie-Ann Palmre
palmreann@gmail.com
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Teet Tammelaan
ttpersonaaltreeningud@outlook.com
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Triin Timmermann
triintimmermann@gmail.com
Telefon: 508 9948
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Kadri-Liina Meister
Lapsehoolduspuhkusel

Personaaltreeningusse registreerimiseks palun võta treeneriga otse ühendust.

Kui soovid abi treeneri valikul, võta julgelt ühendust kliendihalduriga fitness@goldenclub.ee või +372 657 14 10 ja Nicole aitab Sind meeleldi!