Personaaltreenerid

Arne Arro
arne@goldenclub.ee
Telefon: 56 215 304
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Betti Nigul
bettinigul@icloud.com
Telefon: 53 494 989
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Daniel Novikov
dan.now@hotmail.com
Telefon: 55 600 033
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Ivar Mikk
ivar.mikk@gmail.com
Telefon: 56 620 963
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Kaarel Jõeväli
kaareljoevali@gmail.com
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Kadi Hunt
huntkadi@gmail.com
Telefon: 559 73 966
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Kadri-Liina Meister
meisterkadriliina@gmail.com
Telefon: 53 476 220
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Kreete Suvi
kreete.suvi@gmail.com
Telefon: 559 85 413
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Kristi Roosimägi
info@kristiroosimagi.com
Paketisisene personaaltreening

Marcus Lauri
marcus@tervisetreener.ee
Telefon: 58 84 4883
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Martin Kiho
martinkiho@martinkiho.com
Telefon: 56654303
Paketisisene personaaltreening

Mirjam Lehismets
mirjam.lehismets@goldenclub.ee
Telefon: 56 916 966
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Rauno Rikberg
info@raunorikberg.com
Telefon: 58 054 074
www.raunorikberg.com
Fast Fit personaaltreeningupakett

Simone Viidas
simone.viidas@gmail.com
Telefon: 562 58 441
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Susie-Ann Viirg
susieann.viirg@gmail.com
Telefon: 53 460 615
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Triin Timmermann
triintimmermann@gmail.com
Telefon: 50 89 948
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Personaaltreeningusse registreerimiseks palume kirjutada oma eelistustest fitness@goldenclub.ee või täita personaaltreeningu avaldus Golden Clubi klienditeenindusletis.