Rühmatreeningud

Rühmatreeningud on lihtsaim viis treeningutega alustamiseks, kuid sageli tekib küsimus, milline treening valida? Golden Club Rotermanni treeningplaanist leiad erinevaid rühmatreeninguid igale maitsele. Oleme treeningud seadnud gruppidesse, et aidata paremini mõista, mis peitub treeningnimetuse taga, aitamaks saavutada soovitud treeningeesmärke ning lihtsustada sobiva treeningu valimist. Klubis on 1 rühmatreeningute saal ning funktsionaaltreeningala jõusaalis, kus viiakse läbi ka grupitreeninguid.

Kõik meie treeningud sobivad nii algajatele, taasalustajatele kui edasijõudnutele. Informeeri oma treenituse ning erisuste osas treenerit, kes saab pakkuda Sinule sobivaid harjutusi. Golden Clubi rühmatreeningutes saab osaleda maksimaalselt 12 inimest, mis annab treenerile võimaluse personaalselt läheneda.

Ootame rühmatreeningutesse ka mehi – soovitav on oma  treeningplaan mitmekesisena hoida. Golden Clubi professionaalsed treenerid on alati abivalmis ja vajadusel näitamas alternatiivseid võimalusi. Unistused, mida unistame üksinda, jäävadki unistuseks. Unistused, mida unistame koos, saavad reaalsuseks!

LIHASVASTUPIDAVUSTREENINGUD

Treeningute eesmärk on suurendada lihasvastupidavust. Treeningutes ei tehta keerulisi sammukombinatsioone.

Core&Tone
FatBurner
Kõht/Selg/Tuhar
Tuharaeri

.

KARDIO- JA LIHASTREENINGUD

Treeningutes arendatakse nii lihasvastupidavust kui aeroobset võimekust.

GRIP
Ringtreening
Rock’n’Core

.

KEHA JA MEELE TREENINGUD 

Treeningud toimuvad rahulikus tempos. Treeningute eesmärk on arendada liikuvust, painduvust ja tasakaalu. Lisaks füüsilisele koormusele arendavad treeningud vaimset keskendusmist.

BODYART®
BODYBALANCE®
EnergyFlow

Pilates
Stretching, Balance & Mobility
VinyasaYoga
Yoga

.

TANTSULISED TREENINGUD 

Tantsi ennast vormi!

DanceFit
Zumba

.

Palume rühmatreeningusse eelnevalt registreerida läbi kodulehe või kirjutades aadressile rotermanni@goldenclub.ee.