Tutvustus

Rotermanni kvartalis asub 2018. aastal avatud Golden Club Rotermanni fitnessklubi. Hubases kesklinna klubis on parimate Life Fitness ja Hammer Strength treeningseadmetega varustatud jõusaal, Escape Fitness funktsionaaltreeningu ala ja rühmatreeningute saal.

Golden Clubile omast kvaliteeti ja mugavust pakume lisaks parimatele treeningvõimalustele ka privaatsete riietus- ja pesuruumide ning hoidjaga lastetoaga. Samuti on klientidel võimalik nautida hubast lõõgastusala soome sauna, aurusauna ja mullivanniga.

Lisaks parimate treeningseadmetega jõusaalile, leiad meie fitnessklubist mitmekülgse valiku rühmatreeninguid, hoolivad ja motiveerivad personaaltreenerid ning abivalmis jõusaali valvetreenerid, kes toetavad Sind eesmärkide saavutamisel.

Golden Club on klubi inimesele, kes väärtustab tervislikke eluviise, kehalist aktiivsust ning soovib leida aega iseendale ja enda heaolu loomisele. Meie tegevuse läbivateks märksõnadeks on harmoonia, heaolu ja energia, mida aitame luua mõnusas atmosfääris, positiivsete emotsioonide ja säravate inimeste abiga.

Golden Club – Sinu elu harmoonia!