BODYART®

BODYART® on holistiline keha ja meele treening, mis baseerub viiel hiina meditsiini elemendil. Elemendid väljenduvad treeningus energiafaaside ehk treeningosadena ja harjutused järgivad yin ja yang tasakaalu printsiipe. BODYART® on omanäoline treeningkontseptsioon, kus harjutused on inspireeritud nii joogast, füsioteraapiast kui klassikalisest jõutreeningust ja kombinatsioonis hingamisega moodustavad nad tasakaalustava terviku.

Oled kogenud seljavalu? Istud palju ja eriti õhtuks on selg väsinud? Hommikuti on vahel tõsiselt raske ennast voodist püsti saada, sest selg annab tunda? Selg on nii oluline osa meie kehast, et kui selg valutab, siis ka üldine enesetunne kannatab. Kõige olulisem on terve selja jaoks liikumine ja liigutamine, võimlemine kui selline. Treeningus keskendume harjutustele, mis mõjuvad hästi seljale, parandavad liikuvust. Suurepärane treening, et sinu päev oleks valuvaba ja enesetunne hea!

Treeningus ei ole keerulist koreograafiat, samuti ei sooritata sammukombinatsioone – iga osaleja töötab omas rütmis ja oma hingamisega. Treening on väga hea valik just seljavaevuste puhul.

BODYART® treeninguid annavad Golden Clubis treenerid Jaanika Tammearu ja Kristi Roosimägi.

Vaata ka videot BODYART treeningu kohta meie Instagramist.

bodyart® rühmatreening