Emade-beebide treening

Beebi sünd muudab naise elukorraldust ning suurem osa tähelepanust saab endale uus ilmakodanik. Ühel ajahetkel tekib aga soov taas ka endale enam aega panustada. Treening on hea võimalus keha ja vaimu eest hoolitsemiseks.

Treeningu eesmärk on aidata emadel saavutada mõnusam enesetunne, parandada aeroobset võimet ning lihastoonust, suurem rõhk on kerelihaseid tugevdavatel harjutustel. Treening tehakse koos kuni 18-kuuse lapsega. Lapsega võimlemistundides osalemise tulemusel kontakteerub laps paremini, on rahulikum ja rõõmsam, vaimselt arenenum ja tervem.

Treeningud toimuvad teisipäeviti kell 12:45-13:30 Golden Club Viimsis.
Ühekordne pääse on 12€ ja selle saab soetada enne treeningut klienditeenindusletist.
Registreerimiseks helista +372 680 68 66 või kirjuta viimsi@goldenclub.ee.

Emade-beebide treeninguid annab Golden Clubis treener ja kahe lapse ema Olga Grib.

„Olen kahe lapse ema. Esimese lapsega soovisin ise teada saada, kuidas võiks rasedana võimelda ja läbisin erinevaid koolitusi Tallinna Ülikoolis, sealhulgas “Beebide ja väikelaste võimlemine”. Olen juhendanud treeninguid lapseootel naistele, lisaks juhendan lihas- ja venitustreeninguid. Täna näen, et minu 2,5 ja 5aastased lapsed on tugeva immuunsusega, aktiivsed ja omavad väga head vastupidavust sportlikes tegevustes. Neile meeldib treenida ning on olemas teadmine, et liikumine võrdub tervis.“