Hatha Yoga

Jooga on imevahend igale inimesele: vanale ja noorele, tervele ja haigele, mehele, naisele ja lapsele. Seega – Hatha Yoga tunnid sobivad kõigile. Ükskõik kas alustate eesmärgiga saada vaimselt valgustatud või tahate lihtsalt jalgu sirutada. Tähtis on astuda esimene samm ning vaadata, kuhu tee teid viib.

Kui ühendada silbid, “HA”, mis tähendab päikest ja “THA”, mis tähendab kuud, viitab sõna “HATHA” vastandite ühtsusele. Vastandlike jõudude kooskõlastamine on jooga üks tähtsamaid aspekte: kuum energia ühtlustatakse jahedaga, tugev nõrgaga ja mehelik naiselikuga. Füüsilist teed pidi vaimse poole liikumine on hatha yoga kõige imelisem ja tõhusam vahend ning peamine tunnus, mis eristab joogaharjutusi tavalisest võimlemisest.

Ühe joogatunni jooksul reeglina teeme 3-5 min hingamisharjutusi (Pranayama), 10 min soojendust “Päikese tervitus”, umbes 15 asendit (Asana) ning 3-5 min lõdvestust. Külastades regulaarselt joogatunde arendate te kehajõudu ja painduvust, õpite hingama koos liikumisega ning õpite tundma oma keha.

Hatha Yoga tunde annab Golden Clubis treener Anastassia Šorikov (Nesty).

Hatha yoga rühmatreening