Lapseootel naiste treening

Lapseootus on iga naise jaoks eriline aeg, mil toimub palju muutusi nii füüsilisel kui emotsionaalsel tasandil. Rasedusaegne treening mõjub hästi nii emale kui beebile. Trenn tugevdab lihaseid, turgutab immuunsüsteemi ning aitab leevendada rasedusaegseid vaevuseid. Lisaks üheskoos liikumisele saab teistega jagada oma tundeid ja kogemusi lapseootuse ajal.

Treeningusse on oodatud lapseootel naised, igas raseduse etapis. Lapseootel naiste treening keskendub erinevatele hingamis-, liikuvus- ja lihasharjutusele, et naise keha jaksaks toimuvate muutustega füüsiliselt hakkama saada. Trennis kasutatakse fitballe ja tehakse kerget kardiot Pilatre metoodika põhjal. Trenn lõpeb venitusega ja hingamisharjutustega.

Treeningud toimuvad laupäeviti kell 11:00 Golden Club Viimsis.
Ühekordne pääse on 13€ ja selle saab soetada enne treeningut klienditeenindusletist.
Registreerimiseks helista +372 680 68 66 või kirjuta viimsi@goldenclub.ee.

Lapseootel naiste treeninguid annab Golden Clubis treener ja kahe lapse ema Olga Grib.

„Olen kahe lapse ema. Esimese lapsega soovisin ise teada saada, kuidas võiks rasedana võimelda ja läbisin erinevaid koolitusi Tallinna Ülikoolis, sealhulgas “Beebide ja väikelaste võimlemine”. Olen juhendanud treeninguid lapseootel naistele, lisaks juhendan lihas- ja venitustreeninguid. Täna näen, et minu 2,5 ja 5aastased lapsed on tugeva immuunsusega, aktiivsed ja omavad väga head vastupidavust sportlikes tegevustes. Neile meeldib treenida ning on olemas teadmine, et liikumine võrdub tervis.“