< Tagasi

Golden Club

Rühmatreeningud on pausil

22.02.2021

Vabariigi Valitsuse otsuse kohaselt on rühmatreeningud peatatud perioodiks 22.02-7.03. Et treeningud katki ei jääks, pakume erinevaid võimalusi:

  • Liitu meie videotreeningutega! YouTube keskkonnas ootab sind 30 üles filmitud treeningut meie toredate treenerite juhendamisel. Videotreeningutega liitumiseks saada oma meiliaadress, millega sul on YouTube konto, kliendihaldur Kristile fitness@goldenclub.ee
  • Varsti leiad jõusaalides treeneri laudadelt A4 kavad iseseisvaks treenimiseks. Samuti on endiselt funktsionaaltreeningu aladel olemas juhised ringtreeninguks.
  • Lisasime juurde valvetreenerite aegasid kõikides jõusaalides, et ka esmakordselt jõusaaliga tutvust tegevad inimesed tunneksid ennast turvaliselt ja kindlalt. Pöördu julgelt valvetreeneri poole, kes annab soovitusi ja näitab, kuidas masinaid kasutada. Valvetreenerite ajad on nähtavad tunniplaanis – TondiRotermanniViimsi.
  • Võta ühendust personaaltreeneriga! Just praegu on hea võimalus teha paar kohtumist personaaltreeneriga, et oma treeningplaan paika saada ja kindlalt eesmärkide poole liikuda. Tutvu Tondi, Rotermanni ja Viimsi personaaltreeneritega. Kliki nime peale, et treeneri kohta rohkem lugeda.

Ole endiselt vastutustundlik – haigussümptomitega või kehva enesetundega jäta treening vahele, kanna koridorides ja riietusruumis maski, desinfitseeri käsi ja puhasta treeningseadmeid, hoia vahet kaastreenijaga!

Sinu Golden Club

Kõik postitused