< Tagasi

Golden Club

Rühmatreeningute Staar 2020

05.02.2020

Alustame taas traditsioonilise rühmatreeningute mänguga, mille raames kutsume Sind proovima erinevaid treeninguid! Julgustame tegema tutvust treeningute ja treeneritega, mida Sa seni ei ole külastanud. Just nii võid leida endale uued lemmikud ning jõuda parema enesetunde ja suurema rahuloluni!

MÄNG KESTAB AJAVAHEMIKUS 10.-26. veebruar!

Mängus osalemiseks registreeri ennast klienditeenindusletis, kust saad kleepsude kogumiskaardi. Rühmatreeningusse minnes küsi endale koos treeningpiletiga kleebis. Tagantjärele kleebiseid ei väljastata. Iga treening annab 1 kleebise.

Kõik keelpsude kogumiskaardid palume toimetada klienditeenindusletti hiljemalt 28. veebruariks 2020.

Rühmatreeningute Staar särava tiitli võitmiseks tuleb osaleda võimalikult paljudes erinevates treeningutes. Staari kuulutame välja iga Golden Club fitnessklubi lõikes eraldi.

FRESH ja LUNCH paketi kasutajatel on mängu jooksul lubatud ilma lisatasuta külastada ka õhtuseid treeninguid. Registreerimiseks kirjuta klienditeenindajale vastavalt aadressil tondi@goldenclub.ee; rotermanni@goldenclub.ee  või viimsi@goldenclub.ee

Ühispaketi kliendid saavad külastada rühmatreeninguid kõikides klubides ja lähevad selle klubi arvestusse, kus kõige rohkem rühmatreeninguid külastavad.

Registreerimise ja kohaloleku kattuvuse kontrolli viivad läbi treenerid ja personal.

Rikkudes reegleid oled mängust kõrvaldatud.

Enim rühmatreeningutes käinud klubiliiget premeerime auväärse tiitliga “Golden Club Rühmatreeningute Staar 2020” ning Miiego sportimiseks mõeldud kõrvaklappidega!

Kõikide registreeritud osalejate vahel loosime välja toredaid auhindu partneritelt.

 

Kõik postitused