Summer Fit kuukaart

Esimese suvesooja ning kõrgemate päikesekaartega saabub iga-aastaselt ka Summer Fiti aeg Golden Clubis. Erandiks ei jää ka käesolev veidi teistsugune aasta. Suvise kuukaardi müük algab 20. mail.

Oleme oma klubid erilise hoole ja tähelepanuga ette valmistanud eriolukorrajärgseks kasutamiseks. Vaata videost, milliseid täiendusi oleme loonud.

Paljud on kindlasti välitreeningutega juba harjuda jõudnud, kuid spetsialistide poolt juhendatud treeningud ning parim treeningvarustus ei ületa kindlasti omal käel treenimist.

Summer Fit kuukaart võimaldab ka käesoleval aastal treenida kõikides Golden Club klubides. Ükskõik millises linna otsas viibid, vali endale sobiv klubi ja treeni palju jaksad – tõeline suvine treeningvabadus!

Kampaaniaperioodi jooksul toimuvad vaheloosimised (22.06, 22.07 ja 21.08), kus kõigi Summer Fit kuukaardi ostjate vahel lähevad loosi auhinnad, mille on välja pannud Reval Cafe, Nike, Kapa Festival, Aera ruumilõhnastajad, Golden Club. Kampaania lõpus loosime välja 3 kuud tasuta treeninguid Golden Clubis.

Kampaania periood 20.05-21.08.2020

  • Summer Fit kuukaarti on võimalik osta perioodil 20.05-21.08.2020.
  • Viimane Summer Fit kuukaardi kasutamise kuupäev on 20.09.2020.
  • Summer Fit kuukaarti saab soetada Golden Club klienditeenindusletist hinnaga 59€.
  • Summer Fit kuukaardi kehtivus on 30 päeva alates soetamise hetkest.
  • Summer Fit kuukaart on personaalne ning neid võib osta kampaaniaperioodil mitu.
  • Summer Fit kuukaart kehtib fitness-teenuse kasutamiseks kõikides Golden Club klubides – Tondil, Rotermannis ja Viimsis – klubi lahtiolekuaegadel.