< Tagasi

Golden Club

Suvine rühmatreeningute plaan

24.05.2022

Kuna suvi ja puhkused on tulemas, siis suvine rühmatreeningute plaan on saanud uuendusi treeningute, algusaegade ja treenerite näol. Hoia kindlasti silm peal, millal sul on plaanis trenni tulla ja vali endale sobivad rühmatrennid. Selleks on väga hea end veebi kaudu treeningusse registreerida, et oleksid kindel selle toimumises ja algusajas.

Suvepuhkus ei tähenda trennist puhkust, sest su keha vajab liikumist endiselt, et end nii füüsiliselt kui vaimselt terve hoida ja sügist alustada veel paremas ja tugevamas vormis. Jätka kindlasti treeningutega saadud järjepidevust ja nendega saavutatud head vormi, et sügisel taas nullist ei peaks alustama. Kardiotreeningud saad jalutamise, jooksu või hoopis rattasõidu näol õues teha, kuid lihaseid tule hoia heas vormis jõusaalis või rühmatreeningutes.

Rühmatreeningute plaanis suvistest muudatustest nii palju, et Viimsisse on lisandunud välitreening Kaisa Gutmani juhendamisel. Välitreeningud toimuvad neljapäeva hommikuti ja juuni algusest ka kolmapäeva lõunal. Kohale tulles, nagu ikka, märgi kindlasti klienditeenindaja juures ära, et oled tundi saabunud. Samuti oleme klientide soovil lisanud laupäeva hommikusse Olga Grib poolt juhendatava Stretching treeningu, et saaksid päeva alustada mõnusa venitusega.

Rotermanni klubis oleme lisanud reede lõunasse BodyFit tunni Olga Grib juhendamisel ja Tondile pühapäeva õhtuks BodyPump treeningu Kairi Männiku juhendamisel. Tondil on muutumas juuni algusest ka hommikused treeningud!

Vaata rühmatreeningute plaani siit.

.

Mõned meeldetuletused rühmatreeningus osalejatele:

  • Kõige mugavamalt saad ennast treeningusse registreerida kodulehel. Kui oled unustanud kasutajanime ja parooli, pöördu julgelt meie kliendihalduri poole fitness@goldenclub.ee.
  • Rühmatreeningusse tulles kinnita alati oma kohalolek kas piletikioskis või klienditeenindusletis. Siis oskab treener arvestada, mitu treenijat talle saali jõudma peaks.
  • Saalides puhtuse hoidmiseks palume alati vahetada sisejalanõud klubis kohapeal.

.

Kui aga on juhtunud, et sinu lemmiktreening on tunniplaanist maas ja sa ei ole seda enne märganud kui juba kohal olles, siis alati on sul võimalus minna jõusaali. Peaasi, et trenn tegemata ei jääks!

Kõik postitused