< Tagasi

Golden Club

Tee RESTART ja alusta taas treeningutega

21.03.2022

Kui aasta alguse trennituhin on üle läinud ja regulaarne treenimine natukene tahaplaanile jäänud, siis nüüd on õige aeg uuesti treeningrutiin paika saada! Soovime Sulle sellel teekonnal toeks olla ning kutsume Sind osalema RESTART nädalal. Tee RESTART ja alusta taas treeningutega!

Millal?

28.03-03.04

Mis toimub?

  • Eritreeningud
  • Rühmatreeningute võistlus
  • Kehakoostise mõõtmine
  • Kõigile treenijatele kingituseks Reztart joogisegu

.

ERITREENINGUD
Nädala jooksul leiavad igas klubis aset eritreeningud, mida tavapäraselt tunniplaanis ei ole. Too enda treeningutesse vaheldust ja proovi midagi uut! Eritreeningud on tunniplaanis märgitud punase värviga. Vaata Tondi, Rotermanni ja Viimsi tunniplaani.

.

RÜHMATREENINGUTE VÕISTLUS
Leia tunniplaanist erkkollased RESTART märgistusega trennid ja osale nädala jooksul vähemalt 3 sellises treeningus.

Kõigi vähemalt 3 treeningus osalejate vahel loosime välja Golden Clubi seljakotte, spordikotte, mikrofiiber rätikuid.

Pane tähele, et arvesse lähevad AINULT erkkollased RESTART märgistusega trennid. Loosis osalemiseks pead olema tundi kinnitatud ja kohal.

.

KEHAKOOSTISE MÕÕTMINE
Jõusaali treeneri valveaegadel on kõigil soovijatel võimalus mõõta kehakoostist. Eelnev registreerimine ei ole vajalik, lihtsalt vali endale tunniplaanist (Tondi, Rotermanni, Viimsi) sobiv valvetreeneri aeg ja tule kohale. Õige tulemuse saamiseks tuleks kehakoostist mõõta enne treeningut.

.

REZTART JOOGISEGU
Klienditeenindusletist saad võtta endale proovimiseks Reztart joogisegu. Reztart on kõigile, kellel on päevi, mil energiat napib, aga elu vajab elamist. See on lihtne viis täisväärtuslikult toituda, et jõuaksid rohkem ja oleksid tervem.

  • Kiudaine- ja valgurikas funktsionaalne toit joogisegude ja batoonide kujul.
  • Välja töötatud arstide poolt, et lahendada meid kõiki puudutav igapäevane probleem: kuidas saada kätte vajalikud toitaineid ja vähendada väsimust ja terviseprobleeme.
  • Tarbimine 30 minutit enne põhitoidukorda aitab vähendada ülesöömist ja söögijärgset unisust, sest hoiab veresuhkru taset stabiilsemana ning on madala glükeemilise koormusega.
  • Koosneb päris toiduainetest, mis tulevad puhtast loodusest ja mille positiivne koosmõju on tõestatud teadusuuringutega.

.

Kasulikku lugemist

Siit leiad mõned kasulikud artiklid, mis aitavad taas treeningutega alustada ja toidulaua kriitilise pilguga üle vaadata.

Tee RESTART ja alusta taas treeningutega!

Kõik postitused