< Tagasi

Tennis

Tennisekuu raames TASUTA proovitreeningud Viimsis

16.02.2023

Forus Spordikeskus Viimsis tegutseb Eesti üks suurimaid tennisekoole US Tenniseakadeemia. Sõpradele lihtsalt USTA. Huvikool pakub kvaliteetsel tasemel ja põhjalikult ülesehitatud tennisetreeninguid lastele kui ka täiskasvanutele. Viimsi filiaalis käib iganädalaselt ligikaudu 260 noort tennisehuvilist. Täiskasvanute grupitreeningud toimuvad kolmel päeval nädalas. Huviliste lisandudes oleme koheselt valmis avama täiskasvanutele täiendavaid treeninguid. Laste grupitreeningud toimuvad tööpäeviti alates kella kahest kuni kaheksani õhtul. Nädalavahetuse treeningud kümnest kolmeni. Grupid on moodustatud vastavalt treeningtasemele ja vanusele. Avatud on ka mängulised treeningud kõige pisimatele 3-5aastastele. Treeninguid alustatakse svammpalliga ning seejärel läbitakse erinevad täpipalli tasemed.

Lisaks oleme loonud võimalused osaleda erinevatel klubisisestel ja -välistel võistlustel. USTA enda karikavõistlused on hea võimalus teha tutvust võistlusformaadiga ja panna ennast proovile klubisiseselt. Meie õpilased esinevad edukalt Eesti Tennise Liidu turniiridel. Organiseerime ka mitmeid laagreid, seda nii linnalaagri formaadis algajatele, kui ka viiepäevaseid ööbimisega tenniselaagreid meie partnerite juures.

Viimsi USTAt on algusest peale edukalt vedanud tipptasemel treener Roland Kiil, teda assisteerimas Ly. Treenerite seas on kõrge kutsestandardiga liikumisharrastuse ja spordispetsialistid Riina ja Kristjan. Õpilaste suured lemmikud on Siim ja Sulev. Lisaks neile tegutseb Aleks inglise- ja venekeelsete gruppidega. Neid kõiki assisteerivad noortreenerid Rebecca Teresa, Karmo ja Hardi.

Forus Spordikeskus Viimsis on neli  kõva- ja kaks vaipkattega väljakut. Vaipkattega väljakud asuvad varikatuse all, mille seinu saab automaatselt ülesse tõsta. Eestis unikaalne lahendus võimaldab soojade ilmadega mängida värskes õhus, aga olla vihma eest kaitstud.

Forus Spordikeskus Viimsi (varasemalt Karulaugu Spordikeskus) on multifunktsionaalne spordikompleks, mille katuse all asub ka fitnessklubi Golden Club. Lisaks tennisele saab harrastada maadlust, lauatennist, jalgpalli, korvpalli ja palju muud. USTA juures tegutseb ka Golden Dance Club, kus saab arendada tantsuoskust ja tegeleda võistlustantsuga. Peatreeneriks Martin Parmas.

Viimsi valla spordiaasta raames on märts tennisekuu. Seetõttu kutsub USTA kõiki huvilisi TASUTA tennise proovitreeningutele! Need toimuvad laupäeval, 11. märtsil kell 18.00-19.00 lastele ja 19.00-20.00 täiskasvanutele. Selga spordiriided ja jalga mittemääriva tallaga treeningjalanõud. Reketi saame anda proovitreeningul tasuta.

Lisainfo ja eelregistreerimine: viimsi@usta.ee, 5199 8969.

Kõik postitused