Jõusaal

Golden Club Tondi fitnessklubi jõusaali põhieesmärgiks on pakkuda Sulle täiuslikku treeningkeskkonda, vaheldust, uusi väljakutseid ja sõbralikku sotsiaalset õhkkonda.

Jõusaal on sisustatud maailma juhtiva tootja Life Fitness seadmetega, mis pakuvad inspireerivat treeningkogemust nii neile, kes tutvuvad jõusaalitreeningutega esmakordselt kui ka neile, kelle jaoks on jõusaalis treenimine igapäevane harjumus.

Treeningmasinate asetus avaras jõusaalis, on välja töötatud teekonna põhimõttel, võimaldades liikuda ühest treeningtsoonist teise oma sportlikku arengut silmas pidades. Selline masinate paigutus tekitab täiusliku treeningkeskkonna, kus igaüks tunneb end hästi. Masinate valik on mitmekesine pakkudes võimalusi nii jõusaalitreeningutega alustajaile kui ka neile, kes ootavad jõusaalitreeningutelt funktsionaalsust ja soovivad end proovile panna.

2021. aasta alguses sai Golden Club Tondi kardiopark täieliku uuenduse. Vahetasime uusimate seadmete vastu kõik jooksulindid, rattad ja ellipsid. Samuti võtsime kuulda klientide soove ning lisasime suusaergomeetri ja trepitrenažööri, mida varem Tondil ei olnud. Sõudeharjutuste tegemiseks on Concept2 sõudeergomeetrid

Kõik kardioseadmed

  • on varustatud suure SE3HD ekraani, Netflix’i, YouTube’i ja teiste äppidega
  • sisaldavad elektroonilisi treeningprogramme
  • ühilduvad Apple Watchi, Samsung Galaxy Watchi ja bluetooth kõrvaklappidega

Saalis on lai valik mugavaid plokkseadmeid erinevate lihasrühmade treenimiseks. Eraldi ala on treenimiseks vabaraskustega ning küki ja jõutõmbe puuridega. Kogu jõusaali varustus on Life Fitness ja Hammer Strength kaubamärkidelt.

Golden Club jõusaalitreenerid tervitavad Sind jõusaali sissepääsu juures või liiguvad jõusaalialal aegadel, millega saab tutvuda treeningplaanis.

Tutvu ka Golden Clubi heade tavadega.

Küsi meilt julgelt nõu!