Jõusaal

Golden Club jõusaali põhieesmärgiks on pakkuda Sulle täiuslikku treeningkeskkonda, vaheldust, uusi väljakutseid ja sõbralikku sotsiaalset õhkkonda.

Meie jõusaal on sisustatud maailma juhtiva tootja Life Fitness seadmetega, mis pakuvad inspireerivat treeningkogemust nii neile, kes tutvuvad jõusaalitreeningutega esmakordselt kui ka neile, kelle jaoks on jõusaalis treenimine igapäevane harjumus.

Treeningmasinate asetus avaras jõusaalis, on välja töötatud teekonna põhimõttel, võimaldades liikuda ühest treeningtsoonist teise oma sportlikku arengut silmas pidades. Selline masinate paigutus tekitab täiusliku treeningkeskkonna, kus igaüks tunneb end hästi. Masinate valik on mitmekesine pakkudes võimalusi nii jõusaalitreeningutega alustajaile kui ka neile, kes ootavad jõusaalitreeningutelt funktsionaalsust ja soovivad end proovile panna.

Golden Club jõusaalis on 5 veloergomeetrit, 1 seljatoega veloergomeetrit, 2 spinning veloergomeetrit, 6 ellipse crosstrainerit, 2 stepper seadet, 1 cross-stepper ning 6 Flextech Technology jooksulinti. Kõik kardioseadmed on varustatud teleripildi ning elektrooniliste treeningprogrammidega. Sõudeharjutuste tegemiseks on 3 Concept2 sõudeergomeetrit.

Saalis on lai valik mugavaid plokkseadmeid erinevate lihasrühmade treenimiseks. Eraldi ala on treenimiseks vabaraskustega ning küki ja jõutõmbe puuridega. Kogu jõusaali varustus on Life Fitness ja Hammer Strength kaubamärkidelt.

Golden Club jõusaalitreenerid tervitavad Sind jõusaali sissepääsu juures või liiguvad jõusaalialal aegadel, millega saab tutvuda treeningplaanis.

Tutvu ka Golden Clubi heade tavadega.

Küsi meilt julgelt nõu!