Personaaltreenerid

Arne Arro
arne@goldenclub.ee
Telefon: 56 215 304
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Gert Koovit
gert.koovit@googlemail.com
Telefon: 55 622 175
Paketisisene personaaltreening

Igor Burdin
igor@tervisetreener.ee
Telefon: 55 629 099
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Janno Lill
jannolill@gmail.com
Telefon: 50 53 900
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Jorma Vangonen
jvangonen@gmail.com
Telefon: 5650 5223
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Kaarel Jõeväli
kaareljoevali@gmail.com
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Marcus Lauri
marcus@tervisetreener.ee
Telefon: 58 84 4883
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Martin Luhari
martin.luhari@gmail.com
Telefon: 55 77 466
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Martin Pukspuu
martin.pukspuu@gmail.com
Vaata Martini tutvustavat videot
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Mirjam Lehismets
mirjam.lehismets@goldenclub.ee
Telefon: 56 916 966
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Monica Lauri
monica@tervisetreener.ee
Telefon: 51 38 867
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Raiko Karpov
raiko.karpov@gmail.com
Telefon: 53 486 239
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Roman Gritsanjuk
complexfitou@gmail.com
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Steven-Karl Kõiv
thorra.ou@gmail.com
Telefon: 58 132 649
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Triin Timmermann
triintimmermann@gmail.com
Telefon: 50 89 948
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Laura Luhari
(lapsehoolduspuhkusel)
laura.luhari@gmail.com
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Personaaltreeningusse registreerimiseks palume kirjutada oma eelistustest fitness@goldenclub.ee või täita personaaltreeningu avaldus Golden Clubi klienditeenindusletis.