Personaaltreenerid

Arne Arro
arne@goldenclub.ee
Telefon: 5621 5304
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Artur Kuusmets
arturkuusmets@gmail.com
Telefon: 5396 4985
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Daniel Novikov
dan.now@hotmail.com
Telefon: 5560 0033
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Gert Koovit
gert.koovit@googlemail.com
Telefon: 5562 2175
Paketisisene personaaltreening

Kaarel Jõeväli
kaareljoevali@gmail.com
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Kadi Hunt
huntkadi@gmail.com
Telefon: 5597 3966
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Kadri-Liina Meister
meisterkadriliina@gmail.com
Telefon: 5347 6220
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Kristi Roosimägi
info@kristiroosimagi.com
Paketisisene personaaltreening

Laura Luhari
laura.luhari@gmail.com
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Marcus Lauri
marcus@tervisetreener.ee
Telefon: 5884 4883
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Martin Luhari
martin.luhari@gmail.com
Telefon: 557 7466
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Mirjam Lehismets
mirjam.lehismets@goldenclub.ee
Telefon: 5691 6966
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Monica Lauri
monica@tervisetreener.ee
Telefon: 513 8867
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Piret Käen
piret.kaen@gmail.com
Telefon: 5648 5669
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Raiko Karpov
raiko.karpov@gmail.com
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Rauno Rikberg
info@raunorikberg.com
www.raunorikberg.com
Fast Fit personaaltreeningupakett

Reiko Urbla
reiko.urbla@gmail.com
Telefon: 5373 7050
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Steven-Karl Kõiv
thorra.ou@gmail.com
Telefon: 5813 2649
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Susan Keedus
susankeedus@yahoo.com
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Triin Timmermann
triintimmermann@gmail.com
Telefon: 508 9948
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Tuuli Jürgens
tuuli.jogar@gmail.com
Telefon: 521 5582
Paketisisene personaaltreening

Personaaltreeningusse registreerimiseks palume kirjutada oma eelistustest fitness@goldenclub.ee või täita personaaltreeningu avaldus Golden Clubi klienditeenindusletis.