Personaaltreenerid

Arne Arro
arne@goldenclub.ee
Telefon: 56 215 304
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Gert Koovit
gert.koovit@googlemail.com
Telefon: 55 622 175
Paketisisene personaaltreening

Igor Burdin
igor@tervisetreener.ee
Telefon: 55 629 099
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Kaarel Jõeväli
kaareljoevali@gmail.com
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Kadri-Liina Meister
meisterkadriliina@gmail.com
Telefon: 53 476 220
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Laura Luhari
laura.luhari@gmail.com
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Marcus Lauri
marcus@tervisetreener.ee
Telefon: 58 84 4883
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Martin Luhari
martin.luhari@gmail.com
Telefon: 55 77 466
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Mirjam Lehismets
mirjam.lehismets@goldenclub.ee
Telefon: 56 916 966
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Monica Lauri
monica@tervisetreener.ee
Telefon: 51 38 867
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Rauno Rikberg
info@raunorikberg.com
www.raunorikberg.com
Fast Fit personaaltreeningupakett

Roman Gritsanjuk
complexfitou@gmail.com
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Steven-Karl Kõiv
thorra.ou@gmail.com
Telefon: 58 132 649
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Susan Keedus
susankeedus@yahoo.com
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Triin Timmermann
triintimmermann@gmail.com
Telefon: 50 89 948
Paketisisene personaaltreening
Fast Fit personaaltreeningupakett

Tuuli Jürgens
tuuli.jogar@gmail.com
Telefon: 52 15 582
Paketisisene personaaltreening

Personaaltreeningusse registreerimiseks palume kirjutada oma eelistustest fitness@goldenclub.ee või täita personaaltreeningu avaldus Golden Clubi klienditeenindusletis.