Personaaltreeningud

Tere tulemast treenima meie personaaltreenerite meeskonnaga!

Golden Clubi personaaltreeningute süsteemi eesmärk on pakkuda turvalist ja kvaliteetset personaaltreeningu teenust. Meie treenerid on oma ala spetsialistid ja aitavad Sind eesmärkide saavutamisel läbi keha testimise, tervisliku treeningu ja toitumise. Golden Clubi personaaltreenerid hoolivad oma klientidest ning on loonud võimalikult mugavad tingimused, et  tunneksid end hästi. Igaüht, kes meie juurde jõuab, kuulatakse ja koheldakse austuse ning sõbralikkusega.

Iga inimene on meie jaoks unikaalne, seega leiame, et parim viis koostööks on lasta Sinul valida meie personaaltreenerite seast sobivaim. Võta personaaltreeneriga ühendust, et leida koos sobivaim aeg esimeseks kohtumiseks.

Olgu Sinu eesmärgiks parem rüht, vigastusest taastumine, kaalu alandamine, lihastreening, kardiotreeningud või mõne spordialaspetsiifiline treening – personaaltreener aitab Sul leida kiireima ent tervisliku tee tulemuste saavutamiseks ja hoidmiseks. Need on tulemused, mis saadavad Sind mitte ainult meie juures treenides, vaid ka igapäevases elus.

Koostöös meditsiinikeskuse Innomedica spordiarstidega saame leida lahendused Sinu vigastustele, mis on takistanud või takistavad treenimist ja pakkuda välja parimad võimalused liikuvuse taastamiseks. Samuti pöörame tähelepanu sellele, mis võiks olla põhjuseks madala energia, halva rühi, naha-, seede- ja muude selliste igapäevaelu häirivate probleemide puhul.

Meie personaaltreenerid analüüsivad saadud tulemusi ja leiavad koostöös spordiarstiga Sulle parima viisi, mis aitab Sul jõuda eesmärkideni.