Rühmatreeningud

Sageli pidurdab treeningutega alustamist segadus, millist treeningut valida? Meie treeningplaanist leiad ligi 30 erinevat rühmatreeningut. Oleme treeningud seadnud gruppidesse, et aidata paremini mõista, mis peitub põneva nimetuse taga. Samasuguse värvitooniga on treeningud leitavad ka treeningplaanis, et lihtsustada sobiva treeningstiili valimist ning liikumist soovitud treeningeesmärkide suunas.

Kõik Golden Clubi treeningud sobivad nii algajatele, taasalustajatele kui edasijõudnutele. Lisaks ootame treeningutesse ka mehi – treeningplaan on soovituslik mitmekülgsena hoida! Meie professionaalsed treenerid on alati abivalmis ja vajadusel näitamas alternatiivseid võimalusi. Unistused, mida unistame üksinda, jäävadki unistuseks. Unistused, mida unistame koos, saavad reaalsuseks!

LIHASVASTUPIDAVUSTREENINGUD

Treeningute eesmärk on suurendada lihasvastupidavust. Treeningutes ei tehta keerulisi sammukombinatsioone.

BODYPUMP®
Kõhueri
TRX45
Kõht/Selg/Tuhar
Boxing 360

KARDIO- JA LIHASTREENINGUD

Treeningutes arendatakse nii lihasvastupidavust kui aeroobset võimekust.

EasyFit
Synrgy
Synrgy/TRX
Bosu 45
MorningSynrgy
Strength Endurance
HIIT ringtreening
Core&Tone
Mobility
DanceFit
Performance X

KEHA JA MEELE TREENINGUD 

Treeningud toimuvad rahulikus tempos. Treeningute eesmärk on arendada liikuvust, painduvust ja tasakaalu. Lisaks füüsilisele koormusele arendavad treeningud vaimset keskendusmist.

BODYBALANCE®
Pilates
Hatha Yoga

EnergyFlow
GraceFitElegance
Shindo
Yoga

Tutvu meie rühmatreeneritega!

Palume rühmatreeningusse eelnevalt registreerida, tehes seda läbi kodulehe, kirjutades aadressile tondi@goldenclub.ee või helistades telefonil 687 82 92.