Rühmatreeningud

Sageli pidurdab treeningutega alustamist segadus, millist treeningut valida? Meie treeningplaanist leiad erinevaid rühmatreeninguid igale maitsele. Oleme treeningud seadnud gruppidesse, et aidata paremini mõista, mis peitub põneva nimetuse taga. Samasuguse värvitooniga on treeningud leitavad ka treeningplaanis, et lihtsustada sobiva treeningstiili valimist ning liikumist soovitud treeningeesmärkide suunas.

Kõik Golden Clubi treeningud sobivad nii algajatele, taasalustajatele kui edasijõudnutele. Lisaks ootame treeningutesse ka mehi – treeningplaan on soovituslik mitmekülgsena hoida! Meie professionaalsed treenerid on alati abivalmis ja vajadusel näitamas alternatiivseid võimalusi. Unistused, mida unistame üksinda, jäävadki unistuseks. Unistused, mida unistame koos, saavad reaalsuseks!

LIHASVASTUPIDAVUSTREENINGUD

Treeningute eesmärk on suurendada lihasvastupidavust. Treeningutes ei tehta keerulisi sammukombinatsioone.

BodyFit
BODYPUMP®
Core&Tone
EasyFit
Kõht/Selg/Tuhar
Kõhueri
TotalBody

.

KARDIO- JA LIHASTREENINGUD

Treeningutes arendatakse nii lihasvastupidavust kui aeroobset võimekust.

BodyInterval
Ringtreening

.

KEHA JA MEELE TREENINGUD 

Treeningud toimuvad rahulikus tempos. Treeningute eesmärk on arendada liikuvust, painduvust ja tasakaalu. Lisaks füüsilisele koormusele arendavad treeningud vaimset keskendusmist.

BODYART®
BODYBALANCE®
EnergyFlow
FitZEN

Hatha Yoga

Pilates
Shindo
VinyasaYoga
Yoga

.

TANTSULISED TREENINGUD 

Tantsi ennast vormi!
DanceFit

.

Tutvu meie rühmatreeneritega!

Palume rühmatreeningusse eelnevalt registreerida, tehes seda läbi kodulehe, kirjutades aadressile tondi@goldenclub.ee või helistades telefonil 687 82 92.