Naudi teenuseid meie keskuses tegutsevate koostööpartnerite juures. Teenuse tellimisel näita oma klubikaarti.

Lõõgastus

...
Soodustus klubiliikmele -10%

Kohvik Reval Cafe

Tervislikud hommikusöögid, maitsvad päevalõunad, püsimenüü, kvaliteene kohv ja Reval Cafe kondiitrite parimad tooted ootavad teid keskuse kohvikus.

www.revalcafe.ee

 

...
Soodustus klubiliikmele -10%

Massažisalong Šivaya

Šivaya massaažisalongi massööride abil leitakse lihaspinged ja otsitakse nende põhjusi, antakse soovitusi, kuidas neid edaspidi vältida ja õpetusi kuidas ise lihaseid lõõgastada ning venitada, et hoida ära probleemide krooniliseks muutumist.

www.sivaya.ee

 

...
Soodustus klubiliikmele -10%

Osso Massaaž

Pakun Teile massaaži kange ja valutava keha puhul või ka probleemide ennetamise eesmärgil, et keha tunneks ennast võimalikult hästi.

www.osso.ee

Tervis

...
Soodustus klubiliikmele -10%

Spordimeditsiini kabinet Innomedica

Koormustest Tervisesport, spordiarsti konsultatsioon, antropomeetria (kaal, pikkus, keha massi indeks, keha rasvasisalduse määramine bioelektrilise takistuse meetodil), spiromeetria (kopsumahu määramine), EKG rahuolekus, kardiopulmonaalne koormustest veloergomeetril või jooksurajal.

www.innomedica.ee

 

...
Soodustus klubiliikmele -10%

Füsiohall

Füsiohall Füsioteraapia on spetsialiseerunud igapäevaste lihas-skeletiga seonduvate probleemide füsioteraapiale ja naiste tervise edendamisele: rasedusaegne füsioteraapia, sünnitusjärgne füsioteraapia ja vaagnapõhja füsioteraapia.

www.fysiohall.ee

...
Soodustus klubiliikmele -10%

Klinden hambaravi

Klinden hambaravi on Golden Clubi vahetus läheduses avatud Eesti uusim ning kaasaegseima ravitehnikaga hambakliinik, kus raviteenuseid osutavad pikaaegset töökogemust omavad eriala spetsialistid: ravi, proteesimine ja implantoloogia.

Sütiste Tervisekeskus
Sütiste tee 17/1, 2. korrus

www.klinden.ee

...
Soodustus klubiliikmele -20%

Recovery Clinic

Krüoteraapia on üha populaarsem kemikaalidest vaba ja ohutu külmaravi meetod, mis vähendab põletikku ja valu, aitab kehal rakutasandil paraneda ning parendab üldist tervist ja heaolu. Organismi reaktsioon äärmuslikule külmale toimub vereringe-, närvi-lihas- ja immuunsüsteemi muutuste kaudu, millel on valuvaigistav, põletikuvastane ja antioksüdatiivne toime. Pärast mõneminutilist külmaseanssi saab keha kiiresti hapniku- ja toiteaineterikast verd, mis leevendab põletikke ja aitab eemaldada organismist toksiine. Meie kliendid on nii profi- kui harrastussportlased, kes soovivad kiiremini taastuda, suurendada jõudlust, paraneda vigastustest või leevendada lihasvalusid.

Soodustus rakendub kasutades märksõna “GOLDENCLUB20” online broneeringu tegemisel.

Ravi 5-1, Tallinn

www.recoveryclinic.ee

...
Soodustus klubiliikmele -10%

Tervisepüramiid

Eestis laialdaselt tuntud Tervisepüramiidi tooted on müügil kõikides apteekides üle riigi! Oleme Eesti inimeste jaoks olemas nii nõu kui jõuga, et tuua tervist, töövõimet ja positiivust Sinu päeva.

Kui Sinu keha ja meel vajavad turgutamist, saad abi Tervisepüramiidi vitamiinidest ja mineraalidest!

Sisesta ostukorvis sooduskood “GOLDENCLUB10”

www.tervisepyramiid.ee

Vaba aeg

...
Soodustus klubiliikmetele -10%

Bikram Yoga Tallinn

Bikram jooga – Hatha jooga soojas ruumis ning Inferno Hot Pilates (IHP), pilatesel põhinev intervalltreening soojas ruumis. Yin jooga +27C, lisaks tavatemperatuuril erinevad tunnid. Oleme avatud 7 päeva nädalas!

www.bikramyogatallinn.com

...
Soodustus klubiliikmele -10%

Kauplus Sportland Tennis

Sportlandi poest leiab parimate brändide tooted sportimiseks.

www.sportland.ee

Soodustus FORUS Spordikeskus Tondi (varasemalt Tondi Tennisekeskus) kaupluses Golden Club Tennis, Golden Club Sulgpall ja Golden Club Squash klubikaardi ettenäitamisel -10%.

...

Fitnessklubi Golden Club

Kõikidele GCT, GCS ja GCSq liikmetele ühekordne Golden Club jõusaali külastus 10 €/kord. Lisaks saavad nii tennise-, sulgpalli- kui squash’i klubiliikmed Lifestyle ja Fresh paketi soetada -10% soodustusega.

Fitnessi kliendid saavad -10% tennise, sulgpalli ja squashi üksikkülastuse hinnast.