Naudi teenuseid meie keskuses tegutsevate koostööpartnerite juures. Teenuse tellimisel näita oma klubikaarti.

Lõõgastus

...
Soodustus klubiliikmele -10%

Kohvik Reval Cafe

Tervislikud hommikusöögid, maitsvad päevalõunad, püsimenüü, kvaliteene kohv ja Reval Cafe kondiitrite parimad tooted ootavad teid keskuse kohvikus.

www.revalcafe.ee

 

...
Soodustus klubiliikmele -10%

Massaźisalong Šivaya

Šivaya massaaźisalongi massööride abil leitakse lihaspinged ja otsitakse nende põhjusi, antakse soovitusi, kuidas neid edaspidi vältida ja õpetusi kuidas ise lihaseid lõõgastada ning venitada, et hoida ära probleemide krooniliseks muutumist.

www.sivaya.ee

 

Tervis

...
Soodustus klubiliikmele -10%

Spordimeditsiini kabinet Innomedica

Koormustest Tervisesport, spordiarsti konsultatsioon, antropomeetria (kaal, pikkus, keha massi indeks, keha rasvasisalduse määramine bioelektrilise takistuse meetodil), spiromeetria (kopsumahu määramine), EKG rahuolekus, kardiopulmonaalne koormustest veloergomeetril või jooksurajal.

www.innomedica.ee

 

...
Soodustus klubiliikmele -10%

Klinden hambaravi

Klinden hambaravi on Golden Clubi vahetus läheduses avatud Eesti uusim ning kaasaegseima ravitehnikaga hambakliinik, kus raviteenuseid osutavad pikaaegset töökogemust omavad eriala spetsialistid: ravi, proteesimine ja implantoloogia.

Sütiste Tervisekeskus
Sütiste tee 17/1, 2. korrus

www.klinden.ee

Vaba aeg

...
Soodustus klubiliikmele -10%

Kauplus Sportland Tennis

Sportlandi poest leiab parimate brändide tooted sportimiseks.

www.sportland.ee

Soodustus Tondi Tennisekeskuse kaupluses Golden Club Tennis, Golden Club Sulgpall ja Golden Club Squash klubikaardi ettenäitamisel -5%.

...

Fitnessklubi Golden Club

Golden Club on kaasaegne ja stiilne fitnessklubi, mis avas oma uksed 2013. aasta kevadel. Klubis on suur ja valgusküllane, Eesti parima treeningsisustusega jõusaal, SYNRGY/TRX saal mitmekesise funktsionaalse treeningu läbiviimiseks ning neli rühmatreeningute saali.

Golden Club Tennis (GCT), Golden Club Sulgpall (GCS) ja Golden Club Squash (GCSq) klubiliikmed, küsige soodsaid pakkumisi fitness@goldenclub.ee.

Kõikidele GCT, GCS ja GCSq liikmetele ühekordne Golden Club jõusaali külastus 10 €/kord. Lisaks saavad nii tennise-, sulgpalli- kui squash´i klubiliikmed Lifestyle ja Fresh paketi soetada -10% soodustusega.