Tutvustus

FORUS Spordikeskus Tondi (varasemalt Tondi Tennisekeskus ja Tere Tennisekeskus) on multifunktsionaalne spordikompleks, mille katuse all saab harrastada tennist, sulgpalli ja squash’i. Hoones tegutsevad ka fitnessklubi Golden Club ning samanimelised tennise-, sulgpalli- ja squashiklubid täiskasvanud harrastajatele, US Tenniseakadeemia ning mitmed spordi- ja tervisealaste lisateenuste pakkujad.

Keskus, mille haldusalas on ka Audentese tennisehall, tegutseb alates 2008. aasta novembrikuust, mil tennisesõpradele avati esimesed 4 Plexicushion Competition kõvakattega siseväljakut (täna väljakud nr 4-7). 2009. aasta alguses alustas tegevust tenniseõpet pakkuv US Tenniseakadeemia. Fitnessklubi Golden Club avas uksed 2013. aasta kevadel.

Spordikompleksi on oodatud külastajad, kes peavad lugu kvaliteetsest keskkonnast ning meeldivast atmosfäärist. Loodud on suurepärased tingimused nii tippsportlastele kui harrastajatele sportimiseks ja mõnusaks vaba aja veetmiseks.


TENNIS, SULGPALL, SQUASH

FORUS Spordikeskus Tondil (varasemalt Tondi Tennisekeskus) asub 22 rahvusvaheliste võistluste standarditele vastavat hästivalgustatud tenniseväljakut: 7 savi-liiva välisväljakut, 7 Plexicushion Competition kõvakattega siseväljakut ja 3 vaipkattega siseväljakut ning lisaks 5 Plexicushion Competition kõvakattega siseväljakut keskuse poolt hallatavas Audentese tennisehallis.

2014. aasta veebruaris avati keskuses Lastehall, milles on 5 minitennise väljakut kõige väiksematele mudilastele ning mõnus treeningsaal Võilill. Samas hallis on ka 6 Taraflex kattega sulgpalli treeningplatsi.

2016. aasta augustis valmisid 4 kvaliteetset rahvusvaheliste võistluste nõuetele vastavat squashi väljakut.

US Tenniseakadeemia tegeleb laste ja noorte tennise ning sulgpalli algõppe andmisega ning võistlussportlaste koolitamisega. Klubis saavad tenniseoskuse omandada ka täiskasvanud. Lisaks tegutsevad keskuses tennise eratreenerid.

Vaata väljakute plaani


FITNESS

Fitnessklubis Golden Club leiab tervislikke eluviise ja kehalist aktiivsust väärtustav inimene avara ning õhuküllase parima treeningsisustusega jõusaali, funktionaaltreeninguteks loodud Synrgy/TRX saali, Cross Fit treeningute saali ning veel 2 rühmatreeningute saali koos laia treeningute valikuga. Klubi hindab ja väärtustab personaalset lähenemist nii treenerite kui ka tugimeeskonna poolt.


LISATEENUSED

Keskuses on erilist tähelepanu pööratud nauditava keskkonna kujundamisele, mida saab tunda nii sportides kui ka lõõgastudes pärast füüsilist pingutust. Lisateenuseid pakuvad massaažisalong Šivaya, Sinu Arst Tervisestuudio, spordimeditsiini kabinet Innomedica ning Pilatese tuba. Tervislikku ja maitsvat menüüd serveerib Reval Cafe ning parima spordivarustuse saab soetada kauplusest Sportland Tennis. Keskuses tegutseb ka lapsehoidjaga mängutuba, mille kasutamine on klubiliikmetele tasuta. Mugavamaks parkimiseks pakume võimalust kasutada maa-alust soojendusega garaaži.  

FORUS Spordikeskus Tondi ja Golden Club ootavad külla kõiki, kes kõrgest elukvaliteedist ja tervisest lugu peavad!