Turniirid

SULGPALLI LI-NING ÖÖTURNIIRIDE JUHEND

       

Sulgpalli ööturniiride võistlussari on mõeldud kõigile sulgpalli harrastavatele toredatele inimestele, sõltumata mängutasemest ja soost.

Eesmärgiks on pakkuda meelelahutuslikku võistlusformaati, palju mänge, erinevaid partnereid ning vastaseid ja tutvustada FORUS Spordikeskus Tondit (varasemalt Tondi Tennisekeskus) kaasaegse võistluspaigana. Eraldi eesmärk on pakkuda ka võistluskogemust mängijatele, kes varem pole võistelnud ja võistlusvõimalust ka suveperioodil.

Etapid toimuvad FORUS Spordikeskus Tondil (varasemalt Tondi Tennisekeskus), Sõjakooli 10, Tallinn.

OSALEJAD

Võistlejad jagatakse kahte tugevusgruppi: edasijõudunud ja vähem edasijõudnud. Edasijõudnute grupi moodustavad mängijad, kes on Eesti sulgpalliliidu jooksvas edetabelis kas meistri-, esiliiga-, teise liiga või kolmanda liiga tasemel. Vähem edasijõudnute grupi moodustavad mängijad, kes on kas neljanda liiga tasemel või ilma võistluskogemuseta. Korraldajal on õigus paigutada tugevamasse gruppi ka mängijaid, kes edetabelis ei esine, kuid kelle mänguoskus on mingile liigale vastav.

MÄNGUDE FORMAAT

Mängitakse igamehe paarismängu ehk paariline selgub alati koha peal. Eesmärk on moodustada võimalikult tasavägised paarid. Paarid määratakse alati ühe tugevusgrupi mängijatest, kes saavad paigutuse vastavalt edetabeli koha, tuntuse ja mänguoskuse alusel. Paarid moodustab alati korraldaja. Igal etapil on igal mängijal uus paariline.

Eesmärk on oma tugevusgrupi piires mängida kõik omavahel läbi. Kui paare tuleb rohkem, toimuvad mängud alagruppides. Täpne võistlussüsteem selgub peale registreerimise lõppu.

Eelregistreerunutel on kohustus registreerida oma kohal olek vähemalt 30 minutit enne võistluse algust keskuse fuajees, teistel vähemalt üks tund enne võistluse algust.

PAREMUSJÄRJESTUS

Eraldi paremusjärjestust peetakse kummaski tugevusgrupis. Igal etapil saab kummagi tugevusgrupi võitjapaar 50 punkti, teine koht 45 punkti, kolmas koht 41 punkti, neljas koht 38 punkti, viies koht 37 punkti jne ühe punkti kaupa kahanevas järjestuses.

Seitsmest etapist läheb individuaalsesse paremusjärjestusse viie etapi kõrgemate punktide summa.

AUTASUSTAMINE

Igal etapil autasustatakse karikate ja meenetega toetajatelt kolme parimat paari kummastki tugevusgrupist. Hooaja kokkuvõttes autasustatakse kummagi tugevusgrupi võitjat Samsung Gear nutikellaga ning teise ja kolmanda koha võitjaid korralike auhindadega Finestalt.  Autasustamine toimub vahetult peale iga etapi lõppu keskuse kohvikus.

REGISTREERIMINE

Võistlustele eelregistreerimine FORUS Spordikeskus Tondit (varasemalt Tondi Tennisekeskus) kodulehel või koha peal vähemalt üks tund enne võistlust, et jõuaks moodustada paarid ja võistlussüsteemi. Eelregistreeruda saab ka läbi Stebby (varasemalt Sport ID) ja kasutada teile ettevõtte poolt ette nähtud tööandja soodustust.

NB! Eelregistreerimise tähtaeg on 24 tundi enne võistlust!

OSAVÕTUTASUD

Osavõtutasu turniiril 30 eurot inimene. GCS liikmetele (sulgpall, tennis, jõusaal, squash) 25 eurot inimene. Tasudes osavõtutasu vähemalt 24 tundi enne võistlust läbi Stebby süsteemi on osalemine 5 eurot odavam. Kohapeal saab tasuda ainult sularahas. Osavõtutasu sisaldab LiNing võistluspalle, head seltskonda, mänguväljakuid, sauna kasutamist, suupisteid, pitsasid ning peale mänge keskuse kohvikus Tanker Õlletööstuse õlut ning Sommersby siidrit.

LISAINFO

Indrek Raig indrek.raig@omniva.ee tel 52 08 635.