Kontakt

Juhatus ja tugiteenused

Marek Kaleta
Juhataja
marek.kaleta@goldenclub.ee

Piret Andresoo
Tennise, sulgpalli ja squashi müügijuht
Teenindusjuht

+372 56 907 555
piret.andresoo@goldenclub.ee

 

 

Mari-Liis Treimut
Tennise, sulgpalli ja squashi kliendihaldur
+372 687 82 93
tennis@goldenclub.ee

Viia Tammisaar
Pearaamatupidaja
viia.tammisaar@goldenclub.ee

Einike Loorits
Raamatupidaja
einike.loorits@goldenclub.ee

Mati Ende
Tondi Tennisekeskuse haldusjuht
mati.ende@goldenclub.ee

Helena Pertens
Turundusspetsialist
helena.pertens@goldenclub.ee

Klienditeenindajad

Aide Kriis
Klienditeenindaja
tondi@goldenclub.ee

 

Elina Tamkõrv
Klienditeenindaja
tondi@goldenclub.ee

 

Eti-Ankla Puusild
Klienditeenindaja
tondi@goldenclub.ee

 

Greetel Eensalu
Klienditeenindaja
tondi@goldenclub.ee

 

Kati Rubel
Klienditeenindaja
tondi@goldenclub.ee

 

Kelly Kalm
Klienditeenindaja
tondi@goldenclub.ee

 

Ülle Pals
Perenaine ja mängutoa lapsehoidja
tondi@goldenclub.ee