Kontakt

Juhatus ja tugiteenused

Marek Kaleta
Juhataja
marek.kaleta@goldenclub.ee

Piret Andresoo
Tennise, sulgpalli ja squashi müügijuht
Teenindusjuht

+372 56 907 555
piret.andresoo@goldenclub.ee

 

 

Kati Rubel
Tennise, sulgpalli ja squash´i kliendihaldur
+372 687 82 93
tennis@goldenclub.ee

Viia Tammisaar
Pearaamatupidaja
viia.tammisaar@goldenclub.ee

Einike Loorits
Raamatupidaja
einike.loorits@goldenclub.ee

Mati Ende
Tondi Tennisekeskuse haldusjuht
mati.ende@goldenclub.ee

Helena Pertens
Turundusspetsialist
helena.pertens@goldenclub.ee

Mari-Liis Treimut
Tennise, sulgpalli ja squash´i kliendihaldur
lapsehoolduspuhkusel

Klienditeenindajad

Aide Kriis
Klienditeenindaja
tondi@goldenclub.ee

 

Eti-Ankla Vill
Klienditeenindaja
tondi@goldenclub.ee

 

Greetel Eensalu
Klienditeenindaja
tondi@goldenclub.ee

 

Jekaterina Jermakova
Klienditeenindaja
tondi@goldenclub.ee

Kati Rubel
Klienditeenindaja
tondi@goldenclub.ee

 

Kateriin Sild
Klienditeenindaja
tondi@goldenclub.ee

Kätlin Rebane
Klienditeenindaja
tondi@goldenclub.ee

Ülle Pals
Perenaine ja mängutoa lapsehoidja
tondi@goldenclub.ee