Jacob’s Creek GP ja Nautimuse REGISTREERIMINE

Golden Club Tennis (GCT) ühendab Tondi Tennisekeskuse püsikliente. GCT liikmeks võib astuda igaüks, kes armastab tennist ning soovib seda mängu harrastada parimates tingimustes.

Jacobs_Creek_Grand_Prix_logo_final on alates 2013 aastast toimuv turniir ennekõike Tondi Tennisekeskuse täiskasvanud klubiliikmetele, kuid vabade mängukohtade olemasolul saavad turniiril osaleda ka mitteklubiliikmetest harrastustennisistid.

Alates 2019 aasta veebruarist toimub Jacob´s Creek GP sõsarturniir ka Karulaugu Spordikeskuses, nime all Nautimus tenniseturniir.

Klubiturniiride hooaeg algab septembris ja lõpeb augustis mastersiga. Turniirid TONDIL toimuvad iga kuu viimasel reedel kell 20.00 Tondi Tennisekeskuses, Sõjakooli 10. VIIMSI turniiride täpne ajakava  info teavitatase keskuse kodulehel olevates uudistes ja FB-s. 

Turniiriaja muutusest antakse aegsasti teada FB ja kodulehe kaudu.

Klubiliikmed koguvad turniiridega edetabelipunkte ja võistlevad hooaja parima tiitli eest.

Registreerimiseks klikkige turniiri nimele:

DateTournamentPlayers
31.01.2020Jacob´s Creek GP VII hooaeg, Tondi Tennisekeskus
Kui turniirile soovijaid on rohkem, kui turniirile mahub, siis on korraldajal õigus lubada esmajärjekorras "peale" Golden Club Tennis klubiliikmed vastavalt registreerumise ajalisele järjekorrale. Lisainfo Villu Vares 51 10 146.
48 / 48

ao17_officialpartner_jacobscreek_h_jaan-2017  Jacob's Creek Logo (3)_jaan 2017