REGISTREERIMINE

Golden Club Tennis (GCT) ühendab OÜ Tondi Tennisekeskuse püsikliente. GCT liikmeks võib astuda igaüks, kes armastab tennist ning soovib seda mängu harrastada parimates tingimustes.

GP by Beefeater (varasema nimega Jacob’s Creek GP) on alates 2013 aastast toimuv turniir ennekõike FORUS Spordikeskus Tondi (varasemalt Tondi Tennisekeskus) täiskasvanud klubiliikmetele, kuid vabade mängukohtade olemasolul saavad turniiril osaleda ka mitteklubiliikmetest harrastustennisistid.

Alates oktoobrist 2020 on Tondil toimuvad klubiturniirid uue nime all – Grand Prix by Beefeater.

Alates 2019. aasta veebruarist toimub sõsarturniir ka FORUS Spordikeskus Viimsis (varasemalt Karulaugu Spordikeskus) Nautimus tenniseturniiri nime all.

Klubiturniiride hooaeg algab septembris ja lõpeb augustis mastersiga. Turniirid TONDIL toimuvad iga kuu viimasel reedel kell 20.00 FORUS Spordikeskus Tondil (varasemalt Tondi Tennisekeskus), Sõjakooli 10. VIIMSI turniiride täpne ajakava  info teavitatase keskuse kodulehel olevates uudistes ja FB-s. 

Turniiriaja muutusest antakse aegsasti teada FB ja kodulehe kaudu.

Klubiliikmed koguvad turniiridega edetabelipunkte ja võistlevad hooaja parima tiitli eest.

Registreerimiseks klikkige turniiri nimele:

Date Tournament Players
31.03.2023 Grand Prix by Beefeater, klubitennise X hooaeg, Forus Spordikeskus Tondi
Kui turniirile soovijaid on rohkem, kui turniirile mahub, siis on korraldajal õigus lubada esmajärjekorras "peale" Golden Club Tennis klubiliikmed vastavalt registreerumise ajalisele järjekorrale. Lisainfo Villu Vares 51 10 146.
48 / 48