Tennisekool

US Tenniseakadeemia peamine väljund on laste tennisekool. Kokku on meil 9 tennisetreenerit ja ligi 300 noormängijat. Erinevate treenerite eesmärgiks on keskenduda erinevatele vanuse- ja tugevusgruppidele. Gruppides on 6 või 8 mängijat ühel väljakul, võistlejatel 4 või 6. Õppetöö toimub tavaliselt tenniseväljakul, aga paralleelselt on võimalik end arendada ka üldfüüsilistes treeningutes ning kord nädalas toimub ka teoreetiline õpe.

USTA eesmärgiks on pakkuda kõigile tennisekooli õpilastele võimalust võistluskogemust saada. Mõned mängijad käivad regulaarselt rahvusvahelistel turniiridel, paljud võtavad osa GP-sarja etappidest või noorteliiga võistlustest. Nooremad saavad end proovile panna värviliste pallide turniiridel. Siiski on palju neid, kes pole veel võistlustulle astunud. Tennise juures on võistlusmoment tähtis osa ja see õpetab rohkem kui treening. Kedagi me vastu tahtmist turniirile ei saada, aga anname kõigile võimaluse võistlema minna.Üheks võistlusvõimaluseks on USTA-sisesed turniirid, see võistlussari sai alguse 2016. aastal.

Meie tennisekool annab kõigile võimaluse õppida, areneda ja võistelda, kuid iga mängija teab ise, mis eesmärgiga ta väljakule on tulnud ja mida ta sealt leida püüab. Soovime kõigile õpilastele edu!

Kohtume treeningul!