Silja Siller

Silja poolt juhendatavad treeningud:
Yoga

Silja kvalifikatsioon:

  • Aeroobika- ja rühmatreener EKR7
  • Treeneristaaž aastast 1996

Silja joogateekond sai alguse üle 20 aasta tagasi, kuid sellest esimesest vaimustusest, mida praktiseerimine annab, pole ta siiani üle saanud. Ennekõike armastab ta jooga mitmekülgsust, võimalust olla terve praktika jooksul täielikult hetkes, hingata endasse meelterahu ja tunnetada keha läbi imelise liikumise. Kuid samuti on tema jaoks oluline oskus kasutada joogas biomehaanika ja füsioloogiaalaseid teadmiseid, et muuta asendid sobivaks igale praktiseeriajale.

Jooga õpingud on Silja viinud erinevatesse riikidesse ja eri õpetajate juurde, tutvustanud talle erinevaid koolkondi ja stiile, anatoomiat, psühholoogiat ja filosoofiat ent tänaseks on ta peamiselt jäänud truuks Vinyasa-stiilile ning jooga füsioteraapilisele lähenemisel. Oma tundides ja koolitustel pakub ta erinevaid lähenemisviise, rohkelt dünaamilist liikumist ja avastamisrõõmu.

Silja peamiseks kiindumuseks on jooga, kui elukunst – rõõm hetkest ja nauding elust ning ta suurimaks sooviks on jagada oma oskuseid ja seda rõõmu ning energiat igas tunnis.
Silja tunnid on omanäolised – segu erinevatest õpetamisstiilidest, füsioloogiast ja filosoofiatest, täis energiat ja armastust ning põhirõhk on alati koos tehnikaga hetkes ja südamel.

“Life is full of possibilities – just open your heart and follow your dreams.”