TREENI KODUS – Golden Clubi treenerite videotreeningud

Kuidas kodus treenida?

Spordiklubid on küll kinni, aga see ei tähenda, et trenn jääks tegemata! Golden Clubi treenerid on üles filminud erinevad tasuta treeningkavad, mida saad mõnusalt ka kodus teha, et vorm säiliks ja tuju oleks hea. Treeningud on jaotatud gruppidesse (lihastreening kogu kehale, lihastreening lihasgruppide kaupa, keha ja meele treeningud). Ära lase pikka treeningpausi sisse, vaid treeni kodus!

Samuti on võimalik liituda 15€/kuu videotreeningute paketiga, kust leiad 33 ülesfilmitud pikemat treeningut meie treenerite juhendamisel.

Kui soovid personaalset juhendamist, on treenerid valmis Sind aitama õues ja video vahendusel. Esimene personaaltreening on soodushinnaga 25€/h.

Vali endale sobiv ja hakka aga pihta. Head treenimist!

.

LIHASTREENING KOGU KEHALE

HIIT (treener Simone Viidas)
15-minutiline intensiivne treening, mis viib su pulsi üles ja aitab kiiremini rasva põletada.

Trepitrenn kogu kehale (treener Martin Pukspuu)
Martin näitab ette, milliseid harjutusi saab teha trepil, et muuta enda treening mängulisemaks. Paraneb keha tunnetus ja koordinatsioon ning tegemist on hea lihasvastupidavus- ning jõutreeninguga.

Trepitrenn Martiniga

Super ilm õues treenimiseks! ☀️Martin näitab ette, milliseid harjutusi saab teha trepil, et muuta enda treening mängulisemaks. Paraneb keha tunnetus ja koordinatsioon ning tegemist on hea lihasvastupidavus- ning jõutreeninguga.Naudi tänast päeva värskes õhus. 😉

Posted by Golden Club Rotermanni on Laupäev, 25. aprill 2020

.

Treeni koos lapsega (treener Kristel Tammin)
Toredad ja lihtsad harjutsed, mida koos lapsega teha nii, et mõlemal oleks lõbus, aga ka trenn saaks tehtud.

HIIT (treener Susie-Ann)
Kiire ja intensiivne 14-minutiline treening. Soorita igat harjutust 40 sek, paus harjutuste vahel 10 sek. Korda tervet seeriat 3 ringi, paus ringide vahel 1 min.

7 minuti treening – kergem ja raskem variant (treener Martin Pukspuu)
Martin pani kokku piltide ja seletustega PDF faili, mille saad endale mugavalt välja printida, et ei peaks kogu aeg ekraani vaatama. Samas failis on koos kergem ja raskem kava kogu keha treeninguks. Vali endale sobiv!
PDF treeningkava


Core&Tone (treener Mirjam Lehismets)
Kogu keha treening, mille käigus viiakse läbi nii jõu- kui ka pulssi tõstvaid harjutusi ning erilist rõhku pööratakse kerelihaste treenimisele. Kodus treenides tuleks keskenduda tavapärasest enam õigele sooritustehnikale ning trenni ülesehitus põhineb personaaltreeningule sarnasel vormil.

View this post on Instagram

Püsi kodus Core&Tone treening! . Treening sobib kõigile, intensiivsuse tõstmiseks lisa tempot ja harjutuse soorituse aega. . Alusta treeningut soojendusharjutustega, igat harjutust soorita 10x. . Kordused: 3x30sekundit. Sul on 1 seeria, mis koosneb kolmest harjustusest, mida sooritad 30 sekundit. Seejärel paus 30sek. . 1. Kükk + Triitsepsidipid + Toenglamang õla puudutamisega 2. Ristsamm taha + Puusatõste + Lumeingel kõhuli 3. Laias harkseisus kükk küljele + Pääsuke + Kõhulihased (tõste + küljelt küljele) 4. Ühel jalal kükk + Küünarvarstoeng pöördega + “Dead bug” 5. Külililamangus ülakehatõste + Ülakehatõste hoidmisega + Kõhuli ülakeha tõste hoidmisega. . Venitusharjutused 🙆‍♀‍ Hoia venitust 30 sekundit! . Kindlasti joo trenni ajal ka vett 💦! . #püsikodus #treenikodus #püsiterve #goldenclubfitness

A post shared by Golden Club (@goldenclubfitness) on

Igori 4 treeningkava (treener Igor Burdin)
4 erinevat treeningut, mis sobivad kenasti nädala peale ära jagada.

Välitreening kogu kehale treeningvahenditega (treener Steven-Karl Kõiv)
Steven näitab, kuidas hästi varustatud välitreeningu alal üks korralik kogu keha treening teha.

Välitreeningud

Tule värske ōhu kätte ja liiguta end. Broneeri aeg ning TELLI Trenni Kuller!

Posted by Steven-Karl Kõiv Personal Trainer on Kolmapäev, 18. märts 2020

.

LIHASTREENING LIHASGRUPPIDE KAUPA

Trepitrenn alakehale (treener Betti Nigul)
Alakehale mõeldud trenn trepil, mis toimub põhimõttel 40sek harjutust ja 20sek puhkust. Ideaalne võimalus värsket õhku nautida ja samal ajal ka trenn tehtud saada.

Kõht/Selg/Tuhar (treener Ajdan Gadzijeva)
Koduseks trenniks läheb vaja papptaldrikuid. Kui neid ei ole, siis sobivad hästi villased sokid või käterätikud. Tee igat harjutust 45 sekundit, puhka 15 sekundit. Seejärel alusta järgmise harjutusega. Korda tervet seeriat 3 korda.

.

Tuhara eri (treener Liis Arula)
Kodune treening jalaraskustega, mis keskendub jalgadele ja tuharatele. Kui kodus raskusi pole, siis saab mõnusa koormuse ka raskusteta kui suurendada korduste arvu ja harjutuse sooritamise kiirust.

.

Rinnatreening (treener Susie-Ann)
Kas teadsid, et vormis ülakeha teeb talje kitsamaks? Kui oled igapäevane treenija, siis mõistlik oleks oleks oma treeningpäevad ära jagada lihasgruppide kaupa. Seetõttu annab meie treener Susie Ann Viirg soovitusi nn rinnapäevaks.

Tuhar Trimmi (treener Simone Viidas)
Antud treeningkava sobib hästi, kui oled oma treeningpäevad lihasgruppide kaupa ära jaganud. Väga mõnus ja tõhus kodune kava jalgadele, eriti tuharalihastele. Tulemuseks kenad jalad ja trimmis tuhar.

5 minuti Kõhueri (Simone Viidas)
Kes siis üksi tahab ja viitsib kõhulihaseid treenida? Mõnus lühike treeningakava, mis sobib ideaalselt nii  lihastrenni järgselt kui ka jooksurajalt tulles.

.

KEHA JA MEELE TREENINGUD

Pilates (treener Liis Arula)
Kodune Pilates, et hea rüht säiliks ning kehahoiak oleks õige.

YogaFlow (treener Liina Abram)
Rahulikus tempos kulgev joogatund, mis sobib nii algajale kui edasijõudnule.

Mobility (treener Steven-Karl Kõiv)
Mobility ehk liikuvuse treening, mis sobib ideaalselt ka hommikuvõimlemiseks.

Lõõgastav hommikusirutus (treener Shalini Mody)
Ideaalne hommikune ärataja! 25 minutit painutusi, sirutusi, pingetest vabanemist ja energia liikuma panemist.

GraceFitElegance alakeha treening (treener Shalini Mody)
Naiselik balletist, joogast, tantsust ja jõuharjutustest inspireeritud treening, mis sel korral keskendub reitele ja tuharatele.

15 minuti võimlemine (treener Liis Arula)
Liikuvus- ja stabiilsusharjutused, mis on sobilikud nii algajatele kui edasijõudnutele. Sobib ideaalselt hommikuvõimlemiseks või pärast aeroobset treeningut.

Hatha Yoga (treener Anastassia “Nesty” Hisamova) www.nesty.ee
Kui tunned, et tänasesse päeva mahub natukene pikem joogatreening, siis Nesty kutsub sind Hatha Yoga teekonnale. Rulli matt lahti ja alustame!

Treeningujärgne venitus (treener Piret Käen)
Pärast korralikku lihastreeningut ära unusta venitada! Pireti video järgi saad teha hea 10-minutilise venituse. Sinu lihased ja keha tänab sind!

10 minuti püstine jooga (treener Silja Siller)
Hea ja kiire jooga, kus matti ei ole vaja! Mõnus vahepala, et tööpäeva keskel korra laua tagant püsti saada ja sirutada.

VinyasaFlow (treener Ethel Otsason)
Joogatreener Ethel Otsason jagab meiega mõnusat 45-minutilist treeningkava, mis sobib nii hommikuseks äratuseks kui päeva lõpetuseks.

Ethel Otsason – iga treening loeb!

🙌 IGA TREENING LOEB 🙌Joogatreener Ethel Otsason jagab meiega mõnusat 45-minutilist treeningkava, mida saad kodus kaasa teha. Tee nädala jooksul temaga trenni kaasa, anna meile kommentaarides teada, kudas läks ja võid 26.02 võita endale Casall treeningsärgi.

Posted by Sportland Eesti on Pühapäev, 18. veebruar 2018