< Tagasi

US Tenniseakadeemia

US Tenniseakadeemia alustab uut hooaega

17.08.2022

Anname teada, et alustame uue õppeaastaga teisel septembril. On olnud teguderohke suvi. Pakkusime esmakordselt regulaartreeningute võimalust kõikidele USTA tennisegruppide õpilastele. Muutsime laagrite korraldust. Õpilased osalesid edukalt erinevatel turniiridel.

 

Uue õppeaasta eel on meie eesmärgid ikka endised. Soovime pakkuda mitmekesist tenniseõpet, sisustada noorte vaba aeg huvitava, sportliku ja ausa mängu reeglitele rajatud tegevusega, kasvatades noortes muuhulgas kohusetunnet, eesmärgipärasust ja muid positiivseid iseloomuomadusi. Seda kõike sooviga populariseerida noorte sporditegemist.

 

Ootame kõiki seniseid õpilasi treeningutega liituma alates 2. septembrist. Hooaeg kestab kuni 21. juunini. Meie kliendijuht edastab gruppidele täpsema info hiljemalt 26.08. Kui mingil põhjusel ei ole selleks ajaks kirja meie pool laekunud, andke endast märku usta@usta.ee

 

–          Treeninggruppide koostamisel oleme arvestanud treeneritelt laekunud infoga

–          Üritame treeninggrupid ja -ajad põhiosas samaks jätta

–          Treeninggrupis on üldjuhul kuus õpilast, võistlusgruppidel neli õpilast.

–          Treeninggruppide koostamisel arvestame õpilase vanuse ja tasemega

–          Tulenevalt väljakute hindade tõusust, oleme muutnud ka hinnakirja, sellega saab tutvuda meie kodulehel.

 

Tunniplaani teeme vastavalt USTA võimalustele ning võib juhtuda, et soovitud koormust ja/või treeningpäevi ei pruugi alati saada. Sellegipoolest teeme endast parima, et kõik soovid saaksid arvesse võetud.

 

Kõik uued huvilised, kes soovivad meie tennise- või sulgpallitreeningutega liituda palun leidke kodulehelt ankeet – Tule trenni.  Täitke seal ära ning pange teele.

Kohtume treeningutel!

Kõik postitused