< Tagasi

US Tenniseakadeemia

US Tenniseakadeemia Sporditäika

03.06.2022

Lastekaitsepäeval esimesel juunil olid kõik tennisehuvilised oodatud Forus Spordikeskus Tondi väliväljakute juurde, kus oli ülesse seatud sporditäika, toimus NTC ühistreening ja päeva lõpetas kontsert. Enda spordivarustust oli pakkuma tulnud kümmekond müüjat. Uue omaniku leidsid tooted särkidest ja seelikutest kottide ning reketiteni. Uudistamist ja sagimist jätkus iga telgi juures. Sportland pakkus tooteid lausa -60% allahindlusega. Ka US Tenniseakadeemia tiimiriietus oli väga menukas. Palju elevust tekitas loosiratas, kus osaluskordi tuli ligi paarsada. Õnneloosi tulu läks US Tenniseakadeemia ukrainlasest treeneri Alexi kodulinna Mõkolajvi toetuseks.

Kohale olid kutsutud ka US Tenniseakadeemia tublid koostööpartnerid, kellele tänukiri ja meenekott teele kaasa anti. Päeva jooksul pakkusid palju rõõmu erinevad osavusvõistlused. Huvilised said katsetada oma osavust täpsusservides. Reaktsiooninuppude abil proovida enda kiirust ja tähelepanu.

Näiteks hüppenööriga hüpete parim tulemus minuti jooksul oli 98 korda. Väga menukaks osutus suhkruvatt ja popcorn. Kui laadaplatsile saabus Balbiino jätsiabi, katkes järjekord alles tunni möödudes. Kõhtu kinnitas Te Rocket Street Castro maitsvate burritode ja rebitud sealiha paladega. Kell 18 täitus laadaplats Nike Training Club osalejatega. Treenerite Kadri-Liis, Aigi ja Kristiina eestvedamisel möödus energiast pakatav tunnipikkune treening välkkiiresti. Õhtu kulmineerus Getter Jaani kontserdiga.

 

US Tenniseakadeemia tänab kõiki osalejaid ja abilisi!

 

Kõik postitused