< Tagasi

US Tenniseakadeemia

USTA uus tegevjuht

03.06.2021

Sel nädalal alustas US Tenniseakadeemia tegevjuhina tööd endine Postimees Grupi turundusdirektor Margus Reintal.
SA US Tenniseakadeemia kuulutas konkursi tegevjuhi leidmiseks välja aprillis. Uue tegevjuhina alustas esmaspäevast tööd Margus Reintal. Juhatuse esimehe Marek Kaleta sõnul vajab Eesti üks suuremaid tennisekoole ettevõtliku ja uute ideedega eestvedajat. Tugeva turunduse ja sündmuskorralduse kogemusega tegevjuhi ülesanne on ühe ägedaima huvihariduskooli eestvedamine, astumaks järgmine samm USTA arengus.
Margus on pikalt töötanud ettevõtetes mille põhiväärtuseks on muuseas sporditegemise ja liikumisharrastuse levitamine. Neli aastat tagasi liitus Margus AS Eesti Meediaga eesmärgiga viia ellu PyeongChang Olümpiamängude ülekannete turundustegevused, kus suureks osaks oli suhtlus Rahvusvahelise Olümpiakomitee ja Eurosport meeskonnaga. Spordi- ja üritusturundus juhina oli Margus ka peakorraldaja Eesti Meedia Tennis Cup – Kontaveit vs Kanepi tenniselahingul. Viimased kaks aastat on Margus vedanud Postimees Grupi kogu turundustegevust, hallates enam kui 20ne kaubamärgiga tooteportfelli. Eelnevalt on Margus töötanud ettevõttes Sportland Eesti AS, kus muuhulgas tegeles ka sporditurundusega.
„Loodan olla treeneritele väga heaks koostööpartneriks õppekava ühisel täitmisel. Harrastajatele võimaldada põnevat ja pidevat arengut pakkuvat treeningkeskkonda. Tippsortlastel aidata nende eesmärke, meie abiga, veelgi kõrgemale sihtida.“

Marguse kontaktid:

Margus Reintal
SA US Tenniseakadeemia tegevjuht
mob. +372 519 747 38
margus.reintal@usta.ee

Kõik postitused