< Tagasi

US Tenniseakadeemia

Uue õppeaasta treeningplaanid

23.08.2021

Suure ootusärevusega ja põnevusega anname teada, et alustame peagi uue õppeaastaga. Meie administratiivüksus on täies koosseisus muutunud. Seega on selle aasta september meilegi täiesti uus. Kuid koostöös kõigi lastevanematega loodame pakkuda mitmekesist tenniseõpet, sisustada noorte vaba aeg huvitava, sportliku ja ausa mängu reeglitele rajatud tegevusega, kasvatades noortes muuhulgas kohusetunnet, eesmärgipärasust ja muid positiivseid iseloomuomadusi. Seda kõike eesmärgiga populariseerida noorte sporditegemist.

 

Ootame kõiki seniseid õpilasi treeningutega liituma alates 2. septembrist. Hooaeg kestab kuni 21. juunini. Meie kliendijuht edastab kõikidele neile täpsema info hiljemalt 26.08. Kui mingil põhjusel ei ole selleks ajaks kirja meie pool laekunud, andke endast märku usta@usta.ee

 

–          Treeninggruppide koostamisel oleme arvestanud treeneritelt laekunud infoga

–          Üritame treeninggrupid ja -ajad põhiosas samaks jätta

–          Treeninggrupis on üldjuhul neli kuni kuus õpilast, sõltuvalt tasemest

–          Treeninggruppide koostamisel arvestame õpilase vanuse ja tasemega

–          USTA hinnakirjaga saab tutvuda meie kodulehel.

 

Tunniplaani teeme vastavalt USTA võimalustele ning võib juhtuda, et soovitud koormust ja/või treeningpäevi ei pruugi alati saada. Sellegipoolest teeme endast parima, et kõik soovid saaksid arvesse võetud.

 

Kõik uued huvilised, kes soovivad meie tennise- või sulgpallitreeningutega liituda palun leidke kodulehelt ankeet. Täitke seal ära ning pange teele.

 

Tulenevalt uutest FORUS Spordikeskuse tenniseväljakute hindadest, muutsime ka meie hinnakirju. Sõltuvalt täpsest treeninggrupist on hinnatõus 1-4 eurot kuus. Sellega saab tutvuda meie kodulehel.

 

Kohtume treeningutel!

Kõik postitused