< Tagasi

Golden Club

Uued liikmed meie tiimis

27.12.2021

Meie treeningute juht Mirjam läks beebipuhkusele ja tema asemel täidab tööülesandeid personaal- ja rühmatreener Piret Käen.

“Golden Clubi treenerite ringiga ühinesin juba 2019 sügisel, kuid siis väikese lapse kõrvalt ainult valvetreenerina. Mulle nii väga meeldis kogu keskkond ja toredad inimesed! Kui kontoritööle tagasi läksin, jäin valvetreenerina ikka Golden Clubi. Üsna varsti sain aru, et minu kireks on treeneritöö ja otsustasin seda põhikohaga tegema hakata. Nüüd on mul suur rõõm üle võtta ka treeningute juhi ülesanded.”

Piret aitab sind rõõmuga tunniplaani, treeningute ja treeneritega seotud küsimustes. Kirjuta julgelt piret.kaen@goldenclub.ee.

.

Meie kliendihaldur Kristi võttis vastu uued tööalased väljakutsed ning oktoobrist tuli tema asemele Nicole Khurana. Mõned teist on Nicole’iga juba meili või telefoni teel suhelnud ning mitmetele on ta tuttav Rotermanni klubi klienditeenindusletist. Nicole on tublisti sisse elanud ja aitab sind rõõmuga lepingute, pakettide ja arvetega seonduvates küsimustes.

Nicole’iga saab ühendust kirjutades fitness@goldenclub.ee või helistades 657 14 10.

Kõik postitused